Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bonyolítanak túl az...

Miért bonyolítanak túl az emberek egy csomó mindent?

Figyelt kérdés
Emberi kapcsolatok, vagy vegyük a háborút. Ennek mi értelme??

2022. ápr. 21. 13:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ember egy született problémagyártó.
2022. ápr. 21. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit bonyolítottak túl a háborúval kapcsolatban?


A háború a diplomácia kudarca. A diplomácia pedig sokkal komplexebb, mint kimenni a határra és szétbaszni mindent.

2022. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Na most a háború tényleg bonyolult, nem csak a diplomácia miatt, amit 2-es mond. Egy-egy csatáról hosszú könyveket lehet írni hadtörténeti témában. És akkor van még haditechnika, diplomácia, logisztika, stb., stb., ami kapcsolódik hozzá.
2022. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ugyanez van az emberi kapcsolatoknál is. Egyesek olyan hajtűkanyarokat tesznek....
2022. ápr. 21. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit bonyolítanak túl pl. a háborún?

Amúgy az emberi kapcsolatok is bonyolultak..

Mire gondolsz pontosan?

2022. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában a reális vagy irreális aggodalmaik miatt. De tény, hogy vannak dolgok, amik téng bonyolultak. És vannak személyek, akik meg túlságosan is leegyszerűsítenek mindent. A négy dimenziósat is két dimenziósnak látják.Ez az eset sem sokkal jobb.
2022. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki körülményes, túlbonyolító, nem nagyon tud változni. Én ilyen vagyok, többször kértem tanácsot itt is, hogy legyek kevésbé ilyen. Vannak lazább, spontánabb emberek, akik kevesebb problémát gyártanak.
2022. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!