Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állítólag én ráerőszakoskodom...

Csilla92 kérdése:

Állítólag én ráerőszakoskodom az emberekre, hogy rá írok msngeren meg beszélgetek velük.(párom sajnos nincs) Ez szerintetek ráerőszakoskodás? Ki volt már így? 30/L

Figyelt kérdés

#Ráerőszakoskodás
2022. ápr. 21. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted ezt a ráírást?Tisztázzuk mert az az erőszakoskodás mikor egésznap írkálsz valakinek és ő nem válaszol de te csak erőlködsz.
2022. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ismerősöm aki "csak rám írt", de olyan szinten, hogy ha nem reagáltam fél órán belül, már hahózott.


Olyan is volt, aki a beszélgetést mindig úgy vitte, hogy eljutottunk oda, ahol már mélyebb dolgokat osztott meg vagy kért egy felszínes kapcsolathoz képest, amiben mi is voltunk.


- olyan kérdésekkel bombázott, amikre én nem akartam reagálni, mert túl privát infó lett volna a részemről


- vagy érződött, hogy csak örül, hogy végre valaki szóba áll vele és a legmélyebb dolgait leírta, amik nem tartoztak rám és nem is tudtam velük mit kezdeni.


Én ezeknek a társaságát kellemetlennek éreztem és nem akarták a lapot sem venni, ezért én mindig úgy éreztem, rám erőszakolják magukat.


Főleg, mert a hús-vér életben is odajöttek, amikor csak 10 perc pihenőt akartam, és máris kezdték lökni a sódert magukról, faggatni engem, én meg feszengtem mellettük.

2022. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőhöz szólnék, én nem erőszakoskodok én csak írok neki, de várom hogy írjon vissza, de sose teszi :( és zavaró, mert a plátóim.
2022. ápr. 22. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne írj neki.Tudom nehéz de ennek semmi értelme hisz vissza se ír mert nyilván nem akar írni neked.Lesz olyan akit érdekelsz de ez nem ő.Ezt meg kell értened és sokkal könnyebb lesz utána.

#1

2022. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

anonim!

Azt én is tudom de csak ha érvként szeretném, de úgy se reagál rá sajnos :( az a baj hogy mindig én keresek mindenkit. És kezdem megunni lassan. :/

2022. ápr. 23. 09:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem magam mindt egy sakbábu mindig én keresek mindenkit :/
2022. ápr. 28. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keress senkit és várd meg hogy ők keresnek e téged.Ha nem akkor nem vagy nekik fontos.Nem kell mindig keresni mindenkit.Akinek számítassz azzal kölcsönös lesz a "keresés" és nem egyoldalú.Érthető hogy unod és ezért ne csináld.Kösd le magad olvasással,edzéssel,főzéssel vagy mit tudom én bármi hobbival ennyi.
2022. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem magam mindt egy sakbabu hogy mindig én keresek mindenkit.
2022. ápr. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!