Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtathatnám meg a...

Hogy változtathatnám meg a személyiségemet?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy érzem néha, hogy nincs személyiségem és emiatt unalmas vagyok, máskor meg úgy érzem, mintha kettős személyiség lennék. Itthon tökre hangos és kiakadok mindenre stílus, külvilágnak meg kedves, csendes, introvertált. Amúgy szociális szorongásom van, de sokszor el tudok intézni ügyeket úgy mintha nem is én lennék. Máskor meg buszon alig várom, hogy leszálljak, mert szorongok emberek között. Jelentkezni szoktam néha sok állásra, van amikor nem megyek el és le se mondom, ekkor sz.r alaknak érzem magam, közben tudom magamról hogy egy link és lusta vagyok. Szeretnék egy új fajta személyiséget, bár tudom nehéz de mégis dolgoznék rajta. Olyan szeretnék lenni akiben mindig megbízhatnak, jó társaság lennék, közben mégis bölcsebb lennék, bölcsebben beszélnék mert sokszor nem értik itthon amit mondok mert elnyomom a szavakat stb. Mennyire nehéz teljesen új személyiségnek lenni? Ezzel szemben még a külsőmön is változtatnék, hogy azzal együtt legyek új, gondolok itt más hajszínre, máshogy öltöznék, tudom nem ez adja meg de nekem mégis jobb lenne. Hogy kezdjek hozzá, van valakinek valami tippje? A leírtak alapján milyennek mondanátok engem? Kimaradt még hogy nagyon kapzsi vagyok, sokszor a barátokban azt várom hogy ha meghívnak a házukba ott lesz kaja meg egyebek, csak a pénzt látom magam előtt, olyan dolgokról beszélek általában amikre csak vágyok, sosem valósítom meg de megvalósíthatóak de ezen is szeretnék változtatni. 24N vagyok ha számít.

2022. ápr. 21. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bipoláris zavarod lenne mégha azt is hiszed :d a személyiséged eléggé hasonlít az enyémhez, én is lusta vagyok...ezen én képtelen vagyok változatatni pedig jó ideje próbálok.


A külsőn meg talán a legkönnyebb változtatni, és ez talán a személyiségedre is jó hatással lenne, ha mondjuk eljárnál edzeni stb.


Az még hogy haszon leső vagy...hát a legtöbben ilyenek sajnos. 29f

2022. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bipoláris zavarod lenne mégha azt is hiszed

igazából ezt se hittem, csak hogy más személyiségem van itthon és kint. nem gondoltam hogy ez valami betegség. :O mert értem a különbséget.

2022. ápr. 21. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Borderline?
2022. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem érzem akart lenni.
2022. ápr. 21. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megváltozik a személyiséged, akkor gyakorlatilag megszűnsz létezni, és más keletkezik helyetted. Hiszen maga a személyiség definiálja az embert. Van erre a természetnek egy teljesen természetes megoldása: Meghalsz, és születik helyetted más. Gyakorlatilag ugyanaz, a többi csak lőzung. Mindannyian csak egy vagyunk a történelem több tízmilliárd hangyája közül. Tök mindegy, mit csinálsz, jelentéktelen vagy.
2022. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!