Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolában állandóan kiközös...

Az iskolában állandóan kiközösítenek az osztálytársaim, levegőnek néznek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 éves leszek idén, és mivel még nincsen simogatós telefonom, így az iskolában nem tudok az osztálytársaimmal közös témát találni, és így elmarad az is, hogy kialakulnak a barátságok, az iskolai évek alatt. Nem bántalmaznak szóban, fizikailag, csak lelkileg nagyon rosszul érint. Az ÖSSZES osztálytársamnak van simogatós telefonja, csak nekem nincsen. Nem szeretném sajnáltatni magamat, csak tanácstalan vagyok, de hálát adok minden nap a Jó Istennek azért, hogy reggel felkel a nap, este sötétség lesz. Úgy gondolom, hogy Isten részéről hatalmas ez a bölcsesség, amit mi emberek nem tudunk felmérni. Megköszönöm, amim van, csak észrevettem az osztálytársaimon, hogy káromkodnak, értelmetlen felesleges dolgokat beszélnek, szüleik pénzét nem tartják tiszteletben, amiért megdolgoztak, és nem gondolkodnak azelőtt, hogy kimondanak valamit. Dolgozatoknál csalásként alkalmazzák a telefonjukat, és ennek eredményében jobb osztályzatokat szereznek mint én. Lelkileg ez is rosszul érint, hogy nekem nem adatott ez meg, hogy legyen ilyen készülékem, és az osztálytársaimnak van. (Nem a csalásra gondolok). De próbálok nem szomorkodni emiatt, mert úgy vagyok vele, hogy majd egyszer javul ez a helyzet is, és nekem is lesz ilyen masinám. Szabadidőmben kapálni szoktam a veteményeskertben, takarítani, és egyéb házimunkát végezni, olvasni, amit az osztálytársaim nem cselekszenek. Mit tehetnék? Elnézést kérek azért, hogy hosszú szöveg lett, remélem nem probléma! :)
2022. ápr. 22. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Milyen országban élsz? Hol hívják simogatósnak az érintőképernyős telefont? :-)
2022. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Abból amit leírtál, szvsz azért nincs barátod, mert nem illesz össze velük. 2 külön világ. Nem a telefon hiánya okozza. Ha ennyire vallásos vagy, akkor keress barátokat a gyülekezetedben.
2022. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Fú gyerek. Én is rühellem az okostelefont, egy 12 éves buta nokiát használok, de ez még nekem is sok.
2022. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Okostelefonod lehet nincs,de van számítógéped.Azon is lehet használni a tiktokot meg mèg sok mindent.Clash royalt meg hasonló játékokat is le lehet tölteni rá.Ha meg bűnnek tartod ezeket(feltűnt,hogy vallásos vagy),akkor szerintem jelentkezz egy egyházi suliba és ott tudsz beszélgetni ilyenekről.De ha gondolod velem is beszélgethetsz ilyenekről,ha nem tűnsz el két nap után és nem zavar,hogy én egy tudományhívő ateista vagyok.
2022. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyenekről alatt vallási témákat értettem
2022. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Engem is kiközösítenek. De amikor tudod órán nyihognak a pasi tanároknak, meg bevonulnak a műszempillákkal meg rajzolt szemöldökkel, én nem is bánom. Meg amúgy mindegyiknek olyan lapos haja van (szopottgombóc), ki lógok a sorból és nincs is közös témánk. Hát egyszer kimentem ezekkel beszélgetni szünetben, és az a téma hogy ki milyen k.rva. Mindig azt ekézik aki éppen nincs jelen. Nem is szeretnék velük haverkodni, mert a tanárokat is lehordják mindennek.
2022. ápr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!