Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik osztálytársam állandó...

Az egyik osztálytársam állandóan utánoz hogy tudnám lerázni magamról?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik osztálytársam annyira belém van b*zulva, hogy az nem igaz. Azért jár kézilabdára mert én is, állandóan követ, ugyan azt csinálja mint én ugyan azt kéri karácsonyra mint én meg ilyenek( más osztálytársammal is ezt teszi) hogyan tudnám megszivatni vagy lerázni magamról? 11/f

2013. nov. 27. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Megverni nem akarom mert egyből megy a tanárhoz és én kapom a figyelmeztetést
2013. nov. 27. 14:24
 2/8 anonim válasza:
egy idő után ugyis lekopik hagyjad! :DDDD az ilyeneket sajnálni kell csak
2013. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjad neki hogy nem tetszik.

Keresd más lány társaságát és akkor látja hogy nincs esélye nálad,és lekopik rólad.

2013. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"figyi haver, ha ezentúl is csak az én bűzöm után után rakosgatod a patáidat akkor még görbébb lesz az orrod és elhíresztelem, hogy 2 farkad van"

vagy ha szeretnél kedvesebb lenni, akkor odamész hozzá és elmondod, hogy mi a bajod

2013. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. kérdező "keresd más lány társaságát" Ha végigolvasnád akkor tudnád, hogy nem lány vagyok benne van a szövegbe: 11/f
2013. nov. 27. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igencsak perecet kéne hajtogatni belőle.
2013. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3vagyok de olvastam hogy fiú vagy.

Ezt úgy értettem hogy keresd a lányok társaságát hogy udvarolj lányoknak ő előtte.

2013. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja ok,d e azt ugye tudod, hogy aki nem szál le róllam az fiú?
2013. nov. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!