Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi baja van velem az osztálytá...

Mi baja van velem az osztálytársamnak? Miért akar állandóan versengeni?

Figyelt kérdés
Egy ideig eléggé jóban voltunk egy lányal, utána elkezdett folyamatosan versengeni velem szó szerint mindenben (ki ír jobb dogát, ki jobb ebben-abban, még a fogyásból is versenyt csinált), aztán képbe jött egy fiú aki nekem már hosszú ideje tetszik és elaratam mondani, de egyből jött, hogy neki is, majd mikor összejöttünk megsértődött, egy a közös barátainkat is megpróbáltatás ellenem hangolni. Bocsánatot kellet tőle kérjek és a mai napig folyamatosan lenéző, ha elmesélem, hogy van valami probléma kettőnk közt a fiúval rögtön kárörvendő lesz, mindig azzal jön, hogy szakítsak és folyamatosan leszólja azóta a barátomat. Mit tudnék vele kezdeni?

2021. dec. 23. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne meséld el...
2021. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kerüld el, szakíts meg vele a szorosabb kapcsolatot mert nagy valószínűséggel pszichopata.
2021. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt versengő osztálytársam, gimiben is meg az egyetemen is. Állandóan ment például hogy ők hány ötöst kaptak, de ez azért nem fajult idáig sosem.


A versengésről kiderült hogy azért volt mert önmagukkal nem voltak megelégedve, nekem meg a természetem olyan, hogy szeretnek mások velem lenni és elfogadnak olyannak amilyen vagyok, ahogy én is és a versengő ismerőseim féltékenyek voltak rám.

2021. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban viszont van valami, hogy tényleg nem kéne elmesélni, hogy milyen problémák vannak a fiúval, akiért ő is harcolt.


Amikor a tanszékről egyedül én nem nyertem el az Erasmust, nem volt jó érzés hallgatni a csoporttársaimat, akik arról panaszkodtak, hogy milyen sok dolguk van Erasmus előtt és ez mekkora macera. Elég rossz érzés volt hallgatni őket arra panaszkodni, ami után én sóvárogtam.

2021. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha nem ár egy kis versengés.


A dolgozatírásnál meg pár dologban, pl. tök jó dolog versenyezni.

2021. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem veled versenyez, hanem önmagával, a kisebbségi komplexusaival.

Szakíts vele, hagyd, hadd küzdjön meg önmagával.

A magánéletedet ne oszd meg vele. Semmi hasznod belőle, visszaél vele, nem örül a sikereidnek, mert irigy, viszont örül a kudarcaidnak.

Ne érj rá neki, legyél nagyon “elfoglalt”.

2021. dec. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Support barátnőd from Hungary
2022. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Beléd van zúgva, és így akarja fölkelteni a figyelmed.
2023. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“Bocsánatot kellet tőle kérjek és a mai napig folyamatosan lenéző, ha elmesélem, hogy van valami probléma kettőnk közt a fiúval rögtön kárörvendő lesz”


Féltékeny rád.

Nincs önbizalmad.

Erőtlen vagy vele szemben.

Hagyod, hogy manipuláljon.

Ragaszkodsz hozzá.

Pedálozol a kegyeiért.

Miért kellett neked bocsánatot kérned?


Rúgd le magadról!

Nehogy elhidd már, hogy nem találsz normális barátnőt.


Gondolom, olyan 14 évesek lehettek.

Nőj fel, és nézz át a feje fölött.

2023. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!