Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a lányok akik nem szexeln...

Azok a lányok akik nem szexelnek eleget valóban így viselkednek?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, szinte mindenen röhög mindent viccesnek tart, néha kicsit olyan mint aki be van drogozva (de nincs).

Egyik hamerom erre azt mondta hogy "azért ilyen mert nincs aki jól mrgd#gja". Kapcsolata és alkalmi dolgai valóban nincsenek.

Igaz lehet hogy emiatt ilyen egy ember vagy butaság?



2022. ápr. 23. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Sztem hülyeség
2022. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hülyesèg. Azért olyan az az ismerősöd ,mert ilyen a személyiséget.
2022. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen nilván haverod primitív szexista megnyilvánulása a megoldás mindenre :D
2022. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
HUMOR, tudod mi az kérdező?
2022. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem van egy osztálytársam, az is mindenen röhög, pedig csak az nem dugja meg, aki nem akarja.

Én persze akartam.

2022. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez a leghülyébb dolog amit ma olvastam. Hogy jön a humorérzék és az életvidámság a szexuális élethez?

Van párom, van aki megdugjon, bár nem annyiszor amennyiszer szeretném, de én is folyamatosan nevetek, jó kedélyű vagyok. És akkor is ugyanilyen voltam amikor egyáltalán nem volt aki dugjon, meg akkor is, amikor olyan párom volt aki állandóan csak szexelni akart és már nekem volt sok.

2022. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
ökörség. puszi
2022. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggés.

Barátnőm szinte mindenen nevet és kapja rendesen.

2022. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Ááá, semmi összefüggés nincs. Amikor nem volt senki az életemben, akkor is mindig megláttam a dolgok humoros oldalát, és rá is világítottam. Semmivel sem lettem jobban vagy kevésbé vicces, mikor lett alkalmi vagy hosszabb kapcsolatom. F48.
2022. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem akinek folyton a szexen jár az esze, annak minden ekörül forog.

Kb mindenről elmondták már hogy a b..szatlanság jele, meg az ellenkezőjéről is. Pl azt is hangoztatják hogy a komorság is a szexhiány jele.


Az ilyen megmondásokból max azt tudod meg, hogy a megmondóembernek mi jár a fejében.

2022. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!