Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én látom úgy, hogy...

Csak én látom úgy, hogy Magyarországon az emberek túlságosan is kegyetlenül viselkednek egymással vagy ez valóban így van?

Figyelt kérdés
Kezdek ettől kicsit begolyózni, szerintem paranoiás vagyok és úgy érzem, hogy túl sok az értelmetlen rosszindulat a környezetemben, hiszen jóindulattal, megértéssel és segítséggel többre lehetne jutni.

2013. jún. 24. 15:59
 1/6 anonim válasza:
57%

Hali!

Nincsen igazad. Mert sok jó ember van itten mi nálunk. Csak talán rossz társaságba jársz, rossz helyekre. Akkor ez az a Te hibád is.

2013. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
34%
a lakossag 70 szazaleka gane ember fuj
2013. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem túlzol.

Nem ennyire rossz a helyzet.


Én több megértést és segítséget tapasztalok , mint rosszindulatot.

2013. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%

# 3/3 ma 16:31

Szia! Egyetértek. Repült a zöld.

2013. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Én nem. Repül a piros. Uhh...én is elég kegyetlen vagyok :S
2013. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Magyarországon nem lehet megbízni az emberekben, ezért sokan már eleve gyanakvóak, és nem tudnak jóindulatot feltételezni.
2013. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!