Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rubint Rékáék valóban mindig...

Rubint Rékáék valóban mindig ilyen minősíthetetlenül viselkednek a szállodákban?

Figyelt kérdés

Én kedvelem Rékát. Ma olvastam megdöbbenten a szálloda facebook oldalán, ahol tartották az alakreform tábort, hogy tegnap hajnal 3-kor is őrjöngtek meg az asztalon táncoltak. Illetve valaki kifotózott egy korábbi kommentet, hogy egy másik szállodában is ugyanezt csinálták és ott meg ürüléket hagytak maguk után, illetve Rékát a detoxba kellett vinni.

Én eddig úgy láttam, hogy amiket mutat, azok jó hangulatú esték. Ez ha igaz, akkor óriási csalódás sok ember számára. :( Vagy csak le akarják járatni őket?


2022. febr. 20. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lejáratják saját magukat, kifelé egy átlagos családot és klubot mutatnak, valójában részegen szétverik a szállodát. Réka pedig egy alkoholista nő, aki nem tudja, hol a határ. DE ezeket a rendezvényeket gazdagéknak szervezik, akiknek nem számít, mi mennyibe kerül, ha ki kell fizetni, amit tönkretesznek.
2022. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jezus, mindig. Nem csak ott.

Ennisbkedveltem ez 7 éve elmúlt, mert láttam, hogy nyilvánul meg.

Aztán én is olvastam dolgokat, és döbbenet, higy meg tudják vezetni embereket...higyvugy beallt, hogy mentő vitte el táborból, belekakilnak zuhanyzoba...qtb

2022. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el azt, hogy csak az erős italok következménye lenne, nem szoktak ezek véletlenül drogozni?! Hogy jobban ellazuljanak, egy kis marihuana, egy kis kristály...
2022. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazi lepra emberek, akiknek pénze van, de sajnos nem adtak mellé agyat is nekik... Én mindig azt mondom, hogy lejáratják ők saját magukat, de amíg lesz olyan, aki a 20 éve ugyanolyan - és egyébként káros - "tornagyakorlatait" rajongással követi, addig sajnos tábor is lesz.
2022. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én szerettem a tornáit. Rékát kedveltem, mert kedvesnek, normálisnak tűnt. Norbit rég nem kedvelem a megnyilvánulásai miatt.

Viszont ami történt az csalódás nekem. Sajnálom... Mert így más is el fog fordulni tőlük.

2022. febr. 21. 07:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem, hogyan írtam este félálomban. 🙈 elnézést.

A tornát én is szerettem. Bár fajt utána a fejem, azt gondoltam, biztos mert keményen odatettem.

Aztán csináltam más tornát, es nem fájt a fejem. Pedig kemeny volt, sokkal keményebb... (én meg meg fiatal 😅) de nem visított benne senki, és az is feltűnt - még így laikusként is- hogy nagyon rosszul van felépítve az edzése. Egyből ugrál pl sokszor, vagy guggulasbol, földről felpattan és ugrál. Az egy dolog, hogy még lehet csinálni, de nem hinném, hogy egészséges. De más gyakorlatok is kovetkezetlenek

2022. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt is hallottam, már jó pár éve, hogy egymással is csúnyán beszélnek. Bekaffognak. Nyilvánosan is. Volt, hogy mostanában egy élő videóban Norbi egy villát dobott el, mert beszélgettek a háttérben, épp akkor jöhettek haza, vagy lehetett Reka anyját, hogy ne akarjál szerepelni, csak mert szegény néni véletlenül megszólalt élőzés közben...

Meg szerintem a gyerekek viselkedése is gáz.

Látszat minden.

Amikor letagadja Réka is segítséget, pedig van neki.

2022. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt laknak nem messze, a Lara pl. vadiúj autóval belehajtott valakinek a kocsijába, aztán gyorsan eltűnt. Megtehette ezt is, de megtalálták. Megkérdezték, ha már ilyen keskeny utcában vezet, miért nem figyel. Arrogánsan azt mondta, na és, nem esett bajuk. Azt hiszik, egy kis tornázgatás miatt ők különbek? Hogy különlegesek? Egy fenét.
2022. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit az ömlengésről, amit Réka minden egyes alkalommal előad, amikor Lara szóba kerül. :))) Az egész család egy vicc.
2022. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy a cikkírók megirnak minden xart, pletykát, de róluk ilyeneket soha, csak dicsérő írások vannak.

Pl. Norbi transzi szeretője/i is,ég a szállodákban való viselkedésük...tok idegenekről , civilekrol írnak, mert felkapnak egy külföldi hírt..

2022. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!