Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hanyas években voltál te...

Hanyas években voltál te gyerek? Milyen emlékeid vannak ebből az időszakból, korszakból?

Figyelt kérdés
Mi volt az akkori kor jellemzője, szimbólumai?

2022. ápr. 24. 19:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
30 jó lenne. Örülnék, ha a 90es évek elején lettem volna fiatal felnőtt. Jó lenne a mai tudásommal oda visszamenni :D
2022. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Menjünk, de valamelyik év telitalálatos lottó számait stoppolnám :P
2022. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Hát én egész más dolgokat csinálnék, de az se rossz ötlet :P
2022. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Lottó nem is jutott eszembe hahaha


33 voltam

2022. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy bármikor vissza tudnánk ezt hozni. Hogy milyen legyen a világ, az rajtunk múlik. Én régóta gondolkozom azon, hogy úgy szeretnék élni, mint akkoriban :D


És nagyon vártam már az ilyen időnként felbukkanó nosztalgiás kérdéseket. Hogy egy kicsit előtérbe kerülhessen, eszünkbe juthasson, hogy milyen jó volt élni, amikor még kevesebb anyagi doliggal is beértük, valódi, értékes, személyes kapcsolatok voltak az emberek között, és nem voltunk ilyen önzők és gonoszak. Helyesen, boldogan, és gondtalanul éltünk. Ezeket az emlékeket ne felejtsük el soha, mert ezekből az időszakokból egy életen át meríteni tudunk.

2022. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
#35-nek igaza van. Ha már nem is lehetünk annyi idősek, hasonlóan attól még élhetünk. Tudom hogy ez nem ugyanaz,de én nemrég beruháztam egy gyönyörű pennára, azzal tervezem majd a verseimet és a leveleimet írni egy kedves (és hasonló érdeklődésű körű) barátnőmnek, de vannak régi stílusú ruháim és klasszikus lejátszási listáim is. Szóval értitek :D Nem kell számoznunk a múltbeli dolgokat csak azért mert már felnőttünk.
2022. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Én a lakberendezést alakítottam át nemrég '90-es—2000-res évek stílusúra :D
2022. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
91%
Hát ahogy nézem az emberek egészen más dolgok miatt hiányolják a 90es éveket, mint én
2022. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!