Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt hogy nincs...

Miért érzem azt hogy nincs időm semmire?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Mátyás vagyok, idén leszek 19 éves. Állandóan azt érzem hogy kéne már egy jó nő, de közben azt is érzem mellette hogy nincs rájuk időm. Mindezek mellett olyanokat csinálok kényszeresen pl. hogy nem nézek végig semmilyen videót, csak úgy áttekergetem őket. És egyébként szerintem teljesen jók az életkörülményeim, egy nagyon jó állapotú kádárkockában lakom, de mégis teljesen diszkomfortosan érzem magam. Mi lehet velem a gond?

2022. ápr. 24. 22:08
 1/8 anonim válasza:
44%
Ezt ennyi infó alapján nem lehet megállapítani.
2022. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rohanó világban élünk,nincs az embereknek ideje semmire(legalábbis ezt mondják).

Túl vagyunk hajszolva,kergetjük az álmainkat.

2022. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
adhd?
2022. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a mondatodat kérlek értékeld át: Állandóan azt érzem hogy kéne már egy jó nő


nem jó nő kell, hanem egy jó társ, aki csinos.

2022. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

Tele vagy stresszel, ettől az egekben van a kortizolszinted, amitől meg pörögsz ezerrel. A bolygóideg nem tudja bekapcsolni a paraszimpatikus idegrendszeredet.

Életmód változtatásra lesz szükséged, ha nem akarsz fiatalon egy rakás autoimmun betegséggel szembenézni.

2022. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anton Chigurh ***** válasza:
65%

Idövel majd lenyugszol es rajössz, hogy arra van idöd, amire (es akire) szakitasz.


Ehhez persze most meg elöbb tombolnod kell, nyüzsögni es keresni az utad.

Ez a termeszetes rendje a dolognak, szerintem.

2022. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Szevasz Matyi! Ne légy ratyi! Csajozgassál!
2022. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

"elöbb tombolnod kell, nyüzsögni es keresni az utad.

Ez a termeszetes rendje a dolognak, szerintem."


Az viszont egyáltalán nem természetes, hogy ehhez neki kell egy nő, akit kvázi tárgyként használhat a saját céljaira! Még ha talál is olyat, aki hajlandó lesz kiszolgálni őt (a szexuális vágyait a rohangálásai közben), ez egyáltalán nem természetes része az útkeresésének.


Az lesz természetes, ha csak akkor lesz majd egy nő is az életében, amikor már lesz rá ideje, nem csak egy kelléknek kell.

2022. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!