Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem már semmire nem...

Úgy érzem már semmire nem vagyok jó és semmi jó nem fog történni életembe. Nincs senkim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a balszerencse van velem, barátnőm sincs szinte sírni tudnék mikor látom, hogy mindenkinek ott van a barátnője ott csókolóznak stb nekem meg senkim sincs. Szüleim se élnek már, testvéremmel élek. Csak ő van nekem de ő nagyon elfoglalt és soha sincs itthon maximum pár órára de akkor is más dolga van. Hiába megyek bulizni sose tudok felszedni semmilyen csajt, és általbán el is megyek hamar azt látva hogy haverjaimat ott nyalogatja 5 jó csaj engem meg senki. Tanulás se megy már 1 éve, az egész életem kezd széthullani, egyre jobban úgy érzem hogy az öngyilkosság lenne az egyetlen kiút, így nem kéne ezt a sok fájdalmat és kudarcot tovább viselnem, és nálam még az se áll fent hogy másokat szomorúvá tennék mivel nem sok ember van aki kicsit is szeret..

Pszichológusnál is voltam már de nem segített.

Amúgy 17 éves vagyok. Nem értem nekem miért nem jön össze semmi másoknak pedig olyan könnyen, és nem mondhatom azt hogy nem próbálkoztam, de a sok sikertelenség miatt kénytelen voltam abba hagyni.. Ha valaki hasonló helyzetben van szívesen beszélnék vele, és persze ha valakinek van valami ötlete szívesen hallom..

Köszönöm


2009. okt. 11. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy nincs bnőd,az a baj,h nincs szex+smár+stb,vagy az,hogy nincs aki szeressen / nincs akit szerethess?
2009. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő igazából.
2009. okt. 11. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ha így érzek,akkor változtatok a külsőmön.Elhatározom,hogy új ruhát veszek,új lesz a hajam,jellemem erősebb lesz.

Hidd el már maga ez elhatározás is örömet tud okozni,és a küzdés,hogy ez meg is valósuljon.

2009. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elégedett vagy magaddal? Nem nézel ki jól vagy miért nem sikerül összejönnöd a lányokkal?
2009. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia. jó ötlet a külsősön való alakítás, önbizalmat ad. a másik pedig a sport: tényleg növeli az önbizalmat, sőt, ismerkedni is lehet. összehaverkodhatsz más srácokkal, aztán irány a buli, lehet, hogy egy vagány csapattal nagyobb sikered lesz, de pl. konditeremben közvetlenül találkozhatsz jó csajokkal is, akikkel eleve lesz közös témátok: a sport.

szurkolok neked!

2009. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Öltözködésem jó arra nincs panasz, nem hinném hogy annyira rosszul nézek ki, szerintem inkább mentálisan vagyok gyenge sajnos. De ezen hiába próbálkozom nem tudok változtatni.
2009. okt. 12. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kétségbeesni, hogy most nincs bnőd, a haverjaid meg 5 csajjal nyomulnak egy este alatt, hisz az ilyen futókalandokból nem sokszor alakul ki komolyabb dolog, de arra is van esély, hogy igen. Vannak olyan lányok, akik nem jönnek össze buliba srácokkal, és még Te is találkozhatsz olyan lánnyal, aki szeretetet sugároz feléd, de ne akarj minden áron akárkit magad mellé, hidd el, ha türelmes vagy elöbb-utóbb megtalálod a hozzád illőt, és ehhez sztem nem feltétlen kell a külsődön változtatnod, mert ha vki szeret, úgy szeret , ahogy vagy, kétségkívül a külső is sokat számít. A pszichológusok sokat tudnak segíteni szerintem (tapasztalatból beszélek), ha őszinte vagy, és mindent elmondasz, ami eszedbe jut, ha nem is tartod fontosnak, mert fontos lehet az ő szempontjából. Az, hogy volt egy kudarc élményed egy terapeutával kapcsolatban, nem jelenti azt, h nem segíthet: lehet, h nem jó terapeutát választottál, mert fontos, hogy passzoljatok egymáshoz, hogy jól működjön a közös munka, ha nem szimpatiks, semmi esély rá, h pozítívumot várj, ha úgy érzed, h nem hatásos vele, keress másikat, valakinek a 3-ik terapeuta tud csak segíteni, nem mindenki találja meg elsőre. A sportolással én is egyetértek, sok feszkót le lehet vezetni, én pl.futni szoktam. Vagy például munkahelyen tettem szert új kapcsolatokra, és két nagyszerű barátra, és munka közben le van kötve a figyelmem, és kicsit kikapcsol az agyam a mindennapi problémálról.

A miért? miért pont én? más miért így/úgy...? stb. kérdésekre sajnos nincsen válasz, el kell fogadni, de tudom, h nem könnyű!! Az öngyilkosság egy irreverzibilis dolog, nem lehet visszacsinálni, és lehet, h egy szebb jövőt dobnál el. A múltat nem lehet megváltoztatni, de a jövőnkért tehetünk bármit. Ha találsz olyan dolgot , amit szeretsz csinálni, valami hobbit, ami leköti kicsit a figyelmed, az nagyon hasznos!


Most így ennyi jutott eszembe.

Sok sikert és ne add fel!!!

2009. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megismerhetlek?:$
2010. szept. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi lett veled az eltelt idő alatt? (ha még fellátogatsz az oldalra)
2013. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!