Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némely embereket miért tesz...

Némely embereket miért tesz boldoggá, ha teli torokból üvöltve "beszélgetnek" egymással?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok mikor az ember mérgében üvölt, hanem mikor valakik minden egyes szavukat üvöltik egymásnak, szó szerint teli torokból, pedig 1 méterre sincsenek. Az olyan apróságokat is mint pl a "kifogyott a víz a flakonomban". Mi a jó ebben? Miért tesz ez valakit boldoggá? Nem fájdul meg a torkuk vagy a fejük?

2022. ápr. 25. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Az olaszok meg a cigányok beszélgetnek így.


Így szokták meg, ez a természetes hangerő náluk. A normál akusztika náluk már "suttogás".

2022. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal ezek az emberek magyarok, és nem cigányok 😐
2022. ápr. 25. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt megkérdeztem olaszoktól és spanyoloktól, hogy miért van, és azt mondtàk nekik ez a természetes, észre sem veszik, hogy hangosan beszélnek. Nekik az ahogy mi beszélünk suttogàs.
2022. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

#2:

És? Magyarból is van prosztó, főleg vidéken.


Amúgy én a szerbekről is azt hallottam, hogy igen hangosak tudnak lenni.

2022. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra próbáltam utalni, hogy a kérdés nem az volt hogy melyik népre jellemző ez, hanem hogy MIÉRT. A normális válaszokat köszönöm.
2022. ápr. 25. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem, nekem is van több ilyen munkatársam akik amúgy többdiplomás kutatók, szóval nem a falusi proli réteg, mégis teli torokból üvöltve beszélgetnek a folyosón. :(

Gondolom ezt szokták meg, de hogy a felmenőik/környezetük miért kezdte el, az számomra is rejtély.

2022. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját igazuk próbálják nyomatékosítva kifejezni, meg azért is hangosabban hogy a másik direkt hallja. Nem vagyok ilyen, ez csak az én véleményem az ilyen emberekről.
2022. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan azért csinálják mert azt hiszik mindenki rá kíváncsi, azt akarja, hogy rá figyeljenek
2022. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ket verzio van. Hogy magasbol leszarjak a tobbieket. A masik, hogy pont nem. Szereplesi, feltunesi vagy, betolteni a teret.
2022. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás és vérmérséklet kérdése, azon kívül hogy milyen közegben nőtt fel az is sokat számít.
2022. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!