Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek trehány az az...

Szerintetek trehány az az ember, aki?

Figyelt kérdés

Állóvízben mosogat kb. Napi kétszer, addig gyűlnek az edények a mosogatóban.

Néha este a tv elől egy tálcán a kanapén vacsorázik.

Pisiléskor a wct lehúzza, de arra nem figyel hogy a papír mindig eltűnjön.

Kb. másfél hetente mos hajat.


2022. ápr. 26. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
ja
2022. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Ebből csak az állóvízben mosogatás gáz, az is csak akkor, ha a végén nem öblíti le folyóvízzel.

A tévé előtt vacsorázás miért trehányság? Hol van az a törvény kőbe vésve, hogy csak az ebédlőasztalnál lehet vacsorázni, a családi ezüsttel terítve?!

Nem fogok 2 tartály ivóvizet elpazarolni csak azért, mert mondjuk az első öblítés nem vitte le a papírt. Ha vendég van a háznál, akkor igen, de ha csak mi vagyunk, akkor nem pazarolunk feleslegesen.

Ha nem csatak zsíros és bűzlő a frizurája, akkor mi a francnak mosna sűrűbben hajat?

2022. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
A néha kanapén vacsorázáson kívül a többi igen.
2022. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát a wc papír eltűnése függ a víznyomástól iss, nekem is volt, hogy 3x húztam le a wct, mire lement a papír.


A tvtől vacsorázást nemm értem miért trehányság, én is a laptop mellett eszek, miközben sorozatot nézek.


A hajmosásnál van akinek bírja eddig a haja, van akinek meg 2 naponta zsírosodik. Ha bírja a hajad, miért mosnád többször?


Az állóvízben való már kicsit gusztustalan, hogy elmosogatsz és ugyabban a vízben később mosogatsz.

2022. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez inkább valamilyen fokú igénytelenség.
2022. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezek közül a mosogatás és a wc-használat módja zavarna, a kanapén vacsorázást és a hajmosás gyakoriságát nem tartom trehányságnak.
2022. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Az állóvízről jut eszembe: volt amúgy egy kutyás ismerősöm, ő mesélte amikor a kutyája baba volt, hogy olyan gyakran pisilt be (főleg ha izgatott volt), hogy felesleges volt kiöntenie a vizet, ezért volt, hogy fél napig otthagyta a felmosóvizet. Azért azt elképzelheted, hogy 1-2 óra után vajon milyen lehetett a víz és már a pisis vízzel mosta fel a pisit. :D Meg belegondolva, hogy annak milyen szaga lehetett.
2022. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Trehány
2022. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
100%
Csak az állóvizes mosogatás gáz nekem. A budipapír tök lutri, hogy mikor megy le, hajat mosni is van akinek elég ritkábban, én hetente mosom. A tv, gép stb. előtt evés is oké amennyiben nem almoz maga alá vagy az eszközökre valaki.
2022. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Martin..... válasza:
100%
az állóvízben való mosogatást soha nem értettem... nagyon koszos lesz a víz már egy-két edény elmosása után is...és mindent azzal mosnak el utána...undorító
2022. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!