Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm, aki nagyon...

Van egy barátnőm, aki nagyon trehány, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szakadt ruhákbajár, nem takarít, a szobája kesz szeméttelep, és a piszkos ruháit nem kimosa, vagy kimosatha, nem... beteszi őket az ágya alá.

2014. jan. 21. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakadt ruhákban járás akkor gáz, ha megtehetné, hogy jobban öltözködik, de igénytelenségből fakadóan nem törődik vele. (Más ha pénztelenség miatt jár szakadtan.) Nem takarít? Fúj. Beteszi a szennyest az ágy alá? Fúj. Nem tudom, hogy most te egy lány vagy, akinek a barátnőjéről van szó, vagy egy pasi akinek a párjáról. Ha az első eset áll fenn, szerintem nincs beleszólásod, nem kell vele élned. Viszont ha az utóbbi eset áll fenn, oltsd le. Hátha elszégyelli magát és megjön az esze.
2014. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. jan. 21. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ne együtt laktok akkor semmi közöd hozzá, attólnem fog megváltozni hogy te azt mondod neki ez miylen gáz.
2014. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"Takarítsá more!"
2014. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!