Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek trehány az az...

Szerintetek trehány az az ember, aki?

Figyelt kérdés

Állóvízben mosogat kb. Napi kétszer, addig gyűlnek az edények a mosogatóban.

Néha este a tv elől egy tálcán a kanapén vacsorázik.

Pisiléskor a wct lehúzza, de arra nem figyel hogy a papír mindig eltűnjön.

Kb. másfél hetente mos hajat.


2022. ápr. 26. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2022. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Hogy tud hideg vízben elmosogatni?

Ah, vagy inkább úgy értetted, hogy gyűlnek az edények, aztán naponta 2x teleengedi meleg vízzel, elmosogat, folyó vízben meg leöblíti? Mert így teljesen oké lenne!

2022. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gyűlnek igen.
2022. máj. 5. 17:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a trehány szó csak részben jelent életviteli igénytelenséget (tény, hogy arra is használják), de inkább a munka, az elvégzett tevékenység felületes, rossz minőségére utal. Ellentéte inkább az "alapos, igényesen elvégzett".


Szóval akár folyóvízben is lehet trehány módon mosogatni. :)


De függetlenül attól, hogy fogalmazzuk meg, szerintem az önmagára igényes ember nem hagyja rohadni a mosogatót meg a WC-t, de ehet a kanapén, ha nem koszol vagy legalább rendet tesz maga után.

2022. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, napi két mosogatás nem kevés. Talán még egy család esetében sem, egyedülállónak meg szinte sok is!
2022. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még nem trehány valaki. Az én hajam pl. 3 napot bír, én nem bírnám ki, h ne mossam meg, mert zavar h zsíros. Ha neki 1,5 hetet kibír h nem csupa zsír, akkor az sem gáz, ha meg nagyon zsíros és úgy hagyja az inkább igénytelenség.
2022. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!