Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szerettek vagy mit nem...

Mit szerettek vagy mit nem szerettek a reklámokban?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kiaz aki egyáltalán lát benne valami jót is. De nekem annyi hogy néha jó kimenni közbe cigizni, inni valamit.
2022. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert pénzt hoznak nekem. Nem szeretem, mert fizetni is kell érte.. néha sokat.
2022. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Youtubeon sokkal könnyebb már a tartalom megosztás. Régebben ha benne volt egy zene a videódba, már jött az értesítés, hogy szerzői jogokra hivatkozva leszedik. Most meg feltölthetsz ilyen videókat és maradhat, csak reklámokat raknak bele.

Még előnye volt régen, hogy kiszaladhattál a wcre, cigizni, inni, kaját behozni, de most ahol már több ember meg tudja állítani az adást a készülékén, felesleges.


Amúgy nem szeretem őket.


1. Hangosabbak, ezért, ha tudom, hogy egy Youtube videó halkabb és feltekerem a hangerőt, majd beindítom és elkezd ordítani a reklám, megijedek.


2. Sok reklám kényszeresen próbál olyan bugyuta lenni, hogy az emberek már muszájból visszanézzék, ezáltal a termék is jobban felkeltse az érdeklődésüket, de nem jön össze nekik, inkább azt érik el, hogy sokadik alkalomra, amikor a képembe nyomják még mindig átugorjam 5 mp múlva.


3. Sok reklám szövege irritálóan van megfogalmazva, olyan szavakat használnak, aminek nem az a jelentése, amit gondolnak, olyan szavakat raknak egymás mellé amik egymás mellett értelmetlenné teszik a mondatot.


4. A narrátor hangjától is hülyét kapok. Amikor például a nő hangjából itélve épp orgazmust kapott, miközben hústerméket árul vagy a férfi irritáló hangon beszél.


5. Néha a jóízlést sem ismerik. Egyrészt volt amikor egy fogkrémreklámhoz egy olyan nőt választottak, aki belevigyorgott a fogszabályzzásra szoruló fogaival a kamerába és az életkedvem elment. Másrészt amikor hashajtó reklámot adnak le miközben ennék és még beleillesztenek olyant, hogy a nő kakilás közben megkönnyebbülten sóhajt.


6. Fogszabályzó meghúzása után napokig eszek csak folyéknyat, ilenkor nem jó amikor közelrő mutogatják a kaját vagy egy ember tmi a buksiját amíg én éhenhalok.

2022. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szép nőket, főleg, ha mezítláb vannak benne.
2022. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem.

[link]

2022. ápr. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 A szívemből beszélt...

"Javítja az ízületek funkcióját" - mondta egyik reklám.. Há' hogy javítja, több irányba fogom tudni hajtani tőle a lábamat, vagy mi?

Sokszor engem is a szívroham környékez, mikor ordítani kezdenek a reklámban.

Lehet hogy picit fura, de engem némelyik reklám annyira irritál, hogy már csakazértsem veszek olyat, ha alapból vettem volna vagy csakazértsem megyek többet olyan üzletbe. Pl ott a kasszáserzsi. Én olyan helyen nem vásárolok, amit így reklámoznak.... Hogy kibacok velük😈

😂😂

Na meg a "Mizse a család vizse".. Addig csak mizsét ittam, azóta nem veszek olyat. Elmennek a francba a hülye reklámjaikkal.🤷‍♂️

2022. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
Semmit :D idegesítenek, bárhol is jelennek meg.
2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erőszakosak.

Hangosak.

Túl gyakoriak.

Tömörített szélhámosság, - amelynek se eleje, se tartalma, se vége.

Speciel, nem fogok semmiből (többet) vásárolni, ha naponta 30000-szer erőszakosan a képembe tolnak, - annál mélyebben fogom gyűlölni a reklámozót, mint azt megelőzően. Következetesen NEM veszem meg azokat a szutykokat, amelyeket "reklámokban" tolnak a képembe, - már csak azért sem! A távkapcsolókon a némítás és a csatornaváltó a leggyakrabban használt gomb! A neten is úgy irtom a reklámokat, ahogyan csak módomban áll!

Ha kíváncsi vagyok valamilyen termékre, egyszerűen rákeresek a neten, - nincs szükségem a non-stop agymosásra ahhoz, hogy megtaláljam magamnak, amire szükségem van!

2022. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A leginkább gyomorforgató reklámokat a bankok és a gyógyszer forgalmazók készítik. A bankok csak a legfontosabb buktatókról kussolnak nagy gonddal, - egyébként meg minden "egy csettintésre rózsaszínű, egyszerű és gondtalan".

-Főleg az, hogy miután befűzték a balekot, elkezdik egyoldalúan jövedelmezővé tenni maguknak a "szerződéseket" - és nincs az a bíróság, amelyik egy banki ügyletet követően az "ügyfél" (ügyeletes hülye) mellé állna.

A méregkeverők gyakorlatilag azt sulykolják az emberekbe non-stop, hogy minden ember rohad gyakorlatilag a nap 99 órájában és csak az ő sz@ruk a megoldás arra, hogy ne rohadjon meg az ember, - szinte kívánják az embereknek, hogy betegedjenek meg (csak azért, hogy szedegetni kelljen az ürüléket, amit el akarnak sózni)!

Hányni tudnék tőlük!

2022. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a reklámokat. Föleg mert töménytelen mennyiségben tolják. Ha csak kevés lenne még elmenne, mert az ember találkozik olyan dolgokkal is bennük, amikkel elötte nem, de ezekre hasznossági szüröt tennék. A TV-Shopot felgyújtanám az olcsó haszontalan szarjaikkal.

A netes kismillió felugró szarokat is betiltanám. Azt is, ha egyszer rákerestem egy seprüre akkor életem végéig jönnek a seprü reklámok.

2022. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!