Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szerettek vagy mit nem...

Mit szerettek vagy mit nem szerettek a reklámokban?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 22:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elmondhatatlanul gyűlölöm őket, pont most lett már végleg elegem belőlük. Tévét egyrészt azért nem nézek, mert nem nagyon érdekel, amit ott játszanak, de már csak a reklámok miatt sem. Akárhányszor mégis bekapcsolom a tévét, a legtöbbször nem bírok végignézni egy filmet vagy műsort, mert annyi reklámot beleb...ak 10 percenként, hogy nincs türelmem nekem ehhez és kikapcsolom. Több a reklám, mint a film/műsor. Youtube-ot rendszeresen nézek, oktató jellegű videókat is, szórakozásból is, mindenfélét, zenét is hallgatok, de már szerintem sokszor ott is elviselhetetlenek a reklámok, nem az, hogy van egy 5 másodperces az elején, hanem már van fél perces reklám is, abból is 2, utána még a videó közben 5 percenként megint két reklám... Már annyira az idegeimre ment, hogy előfizettem youtube premium-ra, most van a próbaidő. A másik meg, hogy ha nem éppen a kezemben van a telefon, hanem tévén nézem a youtube-ot, akkor elég idegesítő, hogy ha jön a reklám, elkezd ordítani, én meg nem győzöm lehalkítani, hogy a szomszéd ne hallja.

Amikor Facebookon találok egy cikket, megnyitom és 20 másik ablak bejön, 86 reklámmal, az is idegőrlő. A múltkor a tv műsort akartam megnézni, megnyitottam egy oldalt, bejött egy hirdetés, ami eltakarta az egészet és ki sem tudtam ikszelni. Na ilyenkor felforr az agyam.

Engem hihetetlenül zavarnak. Egyszer a büdös életbe rákeresek valamire, egy perc után már amikor mást nézek, olyan hirdetést látok...

2022. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam le a Youtube-ról. Kár érte, mert szerettem, de nem fogok egy 5 perces videónál fél perceket cseszekedni, hogy a reklámokat ki tudjam lőni.
2022. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!