Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbizarrabb dolog,...

Mi volt a legbizarrabb dolog, amit az exed/párod csinált miután/miközben eldurvult a veszekedésetek?

Figyelt kérdés

Deppnél a nő ágyba szart.😂 WTF???🤣🤣


Azért velem ilyen bizarr dolgok nem történtek, na de veletek?



2022. ápr. 27. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Exem ugyanez. 8 éve. Csak ő az étkezőasztalra pisilt. 6 éves kapcsolat, minden klappolt, esküvőt és közös jövőt terveztük. Majd hirtelen a semmiből megcsalt egy hatalmas nullával az “izgalom kedvéért”. Azonnal mondtam, hogy pakoljon, vége! Erre pánikba esett és visított, mint egy sertés. Látta, hogy nem hat meg, erre felült az étkezőasztalra, nem hittem a szememnek. Akkor tudtam meg, hogy nagyon is jól döntöttem!

Ja, és kapaszkodj meg: Külsőre kiköpött mása Heard-nek. Kb. mintha ikertestvérek lennének.

Nekem az eltelt idő óta van feleségem. Neki azóta sincs senkije. Történtek miatt abszolút nem véletlen. Lehet, hogy külsőre 10/10, de belsőre? Hát inkább nem kommentálnám!

2022. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XDDDD pfffff jót röhögtem😂😂🤣🤣🤣 nem tudom amúgy melyik nyomorék csira pontozgatott le, tőlem zöldet kaptál
2022. ápr. 28. 07:02
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem hat meg, hogy ki pontoz le meg ki nem. Amúgy azóta már nem 10/10-es, inkább 2/10-es, mert szétnyugtatózta, szétdrogozta magát meg iszik rendesen, pszichológushoz jár. Találtam nála sokkal szebbet, és minden szempontból jobbat! Isteni csodának fogom fel, hogy kibukott az utolsó félévben a valódi énje! Hála a jó Istennek, hogy nem szült, mert teljesen alkalmatlan mentálisan, hogy gyereket neveljen. Mindig is labilis természetű volt, de felfogtam úgy, hogy az átlagnál temperamentumosabb…(pedig semmi köze a kettőnek egymáshoz..)

Elcseszte az életét. Ennyi.

2022. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiragadnám azt a kijelentésed, hogy "pszichológushoz jár".

Ezt negatívumként említetted meg?

2022. máj. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!