Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne koszoljam össze...

Hogy ne koszoljam össze mindig magam?

Figyelt kérdés
Amikor pl. kezet mosok, akkor valamennyire mindig vizes lesz a ruhám, pedig próbálok óvatos lenni. Mosogatásnál a felsőm alja tiszta víz lesz. Ha eszek, van hogy elfelejtkezem magamról, és mohó vagyok, van hogy leeszem magam. Ivásnál is így van, pedig csak vizet iszok. Nekidőlök a kocsinak, stb.. Tudom, ezek elég gyerekes dolgok, próbálok rendezetten kinézni, és ezekről leszokni, csak nem tudom hogy. Van bárkinek bármi tippe, azon kívül, hogy próbáljak meg jobban figyelni?

2022. ápr. 28. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg alaposan, hogy akik jól csinálják, azok hogyan csinálják, milyen mozdulatokkal, milyen tempóban, hogyan és hova állnak közben, stb.
2022. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg az a megoldás, ha kényszeríted magad, hogy tudatosan lassabban, óvatosabban, odafigyelve csináld a dolgokat.
2022. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járjál minél többször nagyon drága, nagyon kényes ruhákban, amiket te magad is sajnálnál bekoszolni, összemaszatolni, stb. Ha tényleg jó drága ruhák, nem akarod majd tönkretenni őket, ami motiválhat, hogy sokkal jobban odafigyelj mindig.
2022. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!