Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a délutáni...

Hogy oldjátok meg a délutáni alvásnál, hogy ne koszolja be a lepedőt a gyerek?

Figyelt kérdés

mivel csúszik mászik a földön egész nap.....

leterítitek a kiságyát valamivel vagy átöltöztetitek alvás előtt?


2012. márc. 10. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon "koszos" akkor megmosdatom,átöltöztetem,de nem alvós ruhába. Ha nem piszkos akkor úgy ahogy van. Én nappalra terítek egy kis plédet a matracra,a mi ágyunkon is van terítő.
2012. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A földön nincs kosz,mivel takarítok rendesen,porszívózok,felmosok.Így a gyerek sem lesz koszos.
2012. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az enyém is csúszik-mászik, de olyan veszedelmesen nem szokott koszos lenni :D

Ha kintről jövünk be, akkor tud igazán szép szutykos lenni, vagy egy-egy önálló étkezés után. Ilyenkor alap, hogy mosakodás, átöltözés következik....


Ha a kiságyban aludna ebéd után, akkor azért leteríteném valamivel igen, mert mégsem olyan tiszta, mint fürdés után, de az enyém nem ott szokott aludni, hanem a nappaliban egy matracon. Azon pár naponta cserélem neki a lepedőt.

2012. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

nem lesz koszos, takarítok minden nap...

kint meg utcai ruhába koszolja össze magát, azt meg kimosom ;)

2012. márc. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden nap takarítok,ezért nem lesz koszos!

Ha koszos a babád,akkor öltöztesd át alvás előtt!

2012. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha kint voltunk a kertben játszótéren akkor átöltöztetem ahogy hazaérünk (alvás nélkül is)

ha otthon mászik, akkor mitől lenne koszos? A lakásban nincs kosz

2012. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nalunk agy takaró van az agyon. A sajátunkon is van, a kislanyuken is. Nekem ez így természetes. Mert nap közbenfelmaszkal az ágyra a benti szandiban. Meg hajlamos rá, hogy számomra észrevehetetlen helyeken eszi le magát. :)
2012. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Hihetetlen. Soha nem gondoltam még erre:-)) Nekem is kúszik mászik, de hát, hogy a fenébe lenne koszos a lakásban? Pont azért mert kúszik, takarítok mint egy elmebeteg, még a fehér bodyján sem látni egy piszkot sem. Eszembe nem jutott, hogy ne abban a ruuhában fektessem le délután. Amúgy is örülök, ha nem kell öltöztetni, mert neki az angyon fáj, úgy sír közben mint akit nyúznak. Ha netántán kint vagyunk akkor meg kinti ruha van rajta, azt bent alapból leveszem róla.
2012. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itthon itthoni ruhában van mindig.Szintén tiszta a lakásunk tehát nem lehet annyira koszos,ha meg le eszi magát akkor ruci csere van.Amúgy nálunk van külön du-i alváshoz ágynemű.Este nem abban alszik.
2012. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

persze,természetesen ő sem úgy koszos,hogy szemmel láthatóan foltos lenne a ruhája vagy egyéb,de én úgy gondolom,meg írták is egy páran,hogy azért mégse feküdjön a gyerek a nappali csúszós mászós ruhájában a tiszta ágyába,amibe fürdés után illatos pizsamába teszed a fehér lepedőjére.

Én is le szoktam takarni neki pléddel és azon alszik délután.

Csak kíváncsi voltam más hogy gondolja ezt....mostmár tudom.

2012. márc. 11. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!