Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akiknek a gyerkőce/gyerkőcei...

Akiknek a gyerkőce/gyerkőcei nagyon össze koszolják a ruhákat, mi az a mosószer ami kihozza a foltokat?

Figyelt kérdés
Most a tide a tomi és az ariel (ez most akciós lesz) között vacilálok, de biztosra akarok menni, nem szeretnék kísérletezni,na nem is tehetem meg...

#Koszoló gyerek #koszos ruhák
2014. jún. 3. 12:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Perwoll, mindig és mindent. Black magic és valamilyen care balsam (?), amit én használok, ha kell, vanish porral kezelem elQtte.
2014. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon koszos gyerekem szokott lenni :)


A foltokat vanish zappannal kenem be,súrolom,hagyom állni,majd 40 fokon sima Tesco saját márkás no name 600 ft-os mosószerrel mosok,valamilyen,mindegy milyen márkájú jó illatú öblítővel.Soe maradt foltos a ruha,és nem kell ehhez márkás több ezres mosószer.

2014. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Marhaepe szappan, mosószóda és fehér ruhákhoz fehérítő. Öblítés ecettel.
2014. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A wanish tényleg minden foltot kiszed??

Eddig ha tudtam hogy a mosószer nem szed ki valamit, akkor ultra dermmel dörzsöltem be előtte, volt amit jar -ral dörzsöltem,de ez sem az igazi, a múlt héten az egyik gyerkőc gulyás levessel ette le magát az oviban és ebéd után hazáérve hiába dörzsöltem mind a kettővel, majd mostam magas hőmérsékleten a pólót, csak halványodott, de el nem tűnt. :-(

2014. jún. 3. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Gallseife a dm-ből, mosáshoz Perwoll (kék flakonos) és ha kell vanish. A zoknikat 1 órára be szoktam áztatni sima mosóporos vízbe, utána átdörzsölöm, úgy meg a mosógépbe, esetleg epeszappan azokra is.
2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Golan Trevize ***** válasza:

Folyékony Ariel (40 fokon jobban bevált, mint a mosópor).

Makacs foltokra teszünk Ariel Professional folttisztítót, és éjszakára beáztatjuk.

2014. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
epe-gall szappan dm sajátja a foltokra minél előbb, aztán megszáradva áll vele. mosásnál lidl saját mosópor.
2014. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is a wanish szappant javasolnám. Igaz kézzel kell a foltot kiszedni, de garantáltan tiszta lesz. Olyan foltot még nem láttam, ami azzal nem jött ki, a kátrányt leszámítva. :)
2014. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindent kiszed a vanish szappan,rádörzsölöm,kicsit súrolom és volt-nincs folt.
2014. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ti még nem találkoztatok gépzsírral, hidraulikaolajjal és hasonló csudaklassz dolgokkal... azoknál a vanish pont annyit ér...
2014. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!