Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg fogok őrülni?

Meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés

Sokszor rossz előérzetem van. Mintha nem volnék egyedül, és valami rossz dolog követne. Az álmaimban is mindig valami sötét entitás elől menekülök. A fekete mágia is gyakran szerepel az ilyen álmaimban. Pedig tudatosan nem foglalkozom vele.

Ha ébren vagyok, olyan nyomasztónak találom a környezetem. Rossz előérzetem van. Mintha előre tudnám, hogy félnem kell. Elég élénk a fantáziám,de ilyesmi még sosem fordult velemelő korábban.

Ez egy jel, hogy be fogok dilizni? Hétről hetre romlik a helyzet. Ha megprobálok elvonatkoztatni, mással lekötni a figyelmem, mindig a rossz érzéshez térek vissza. Akaratlanul is. Olyan, mintha kívülről akarná velem tudatni valami, hogy félnem kell. Keressek fel egy orvost?


2022. ápr. 28. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Konshu ki fog választani az avatárjának. Gratulálok. Te leszel az új Holdlovag.
2022. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

"valami sötét entitás"

Honnan ismered azt a szót, hogy "entitás"?

Ne nézzél annyi horrorfilmet!

2022. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, bocs, hogy az ilyen szavak ismerete az alapműveltségem része. Inkább az a szomorú, hogy valaki úgy gondolja, csakis horrorfilm miatt lehet ezt a szót ismerni.
2022. ápr. 28. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, ki gondolja úgy, én nem.
2022. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig a 2-es komment erősen erre hajaz. Egyébként nem kedvelem a horrort.
2022. ápr. 28. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan ezt hívják szorongásnak. Nem fogsz megőrülni. Ne orvost keress, mert az gyógyszert ad, hanem pszichológust. Fel kell tárni, mi nincs rendben az életedben. A sportolás, tánc, séta, torna, túrázás, állatozás, kertészkedés, sütés-főzés, kézműveskedés, vidám filmek, zenélés, festés, társaság mindenesetre segítenek.
2022. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Kérj védelmet Jézustól vagy Mihály arkangyaltól. Segíteni szoktak, elég, ha arra gondolsz, hogy a segítségüket, védelmüket kéred, szal telepatikusan is meg tudják kapni. Nagyon aranyosak. Szóval nem is kell hangosan kimondanod. Utána köszönd meg nekik.
2022. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenem volt nekem is, bő fél év, meg sok sétálós lelkizés után már csak egy rossz emlék.

Mindegy kinek, csak sokszor, sokat beszélj erről. Olyannak, aki meghallgat. Újra és újra.

Pszichológus is jó, ő valószínűleg hamarább is megoldhatja, csak el is kéri az árát

2022. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

*Vagy pl, mégegy, hogy szerezhetsz pl ónix v rózsakvarc karkötőt, azok is pl tudnak védeni, úgy tudom. Zsebedbe rakva is jó, csak ne hagyd el. Alváshoz is oda teheted magad mellé.


Vagy még pl lehet azt is, hogy magad köré képzelsz egy rózsaszín védőbuborékot. Valahol azt olvastam , hogy arannyal is működik, tehát arany színű buborék is.

2022. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy jel, hogy ideje a háziorvostól beutalót kérni vérvételre. Lehet vashiányos vagy.

Az áprilisi időjárás hatása is lehet. Sok ember tapasztal nyugtalanságot, álmatlanságot vagy álmodik össze mindent.

2022. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!