Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogok őrülni ha kiköltözök...

Meg fogok őrülni ha kiköltözök egy erdőbe egyedül, és nem akarok emberekkel kapcsolatba lépni? :D

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 16:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2016. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Kapcsolatba fogsz lépni előbb utobb az emberekkel! Nem igazán fenntartható a máj világban a 100%os önellátás.
2016. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
csak ha hajlamos vagy rá
2016. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem,ha van nálad mobil és mobilnet + skype vagy facebook akkor nem őrülsz meg :D
2016. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De pont az, hogy nem is szeretnék senkivel kommunikálni, elegem van. Persze szükségleteket beszerezni az más, meg lehet oldani beszéd nélkül is
2016. febr. 1. 19:43
 6/25 anonim ***** válasza:

Beszéd nélkül? A világ végén? Te valami álom világban élsz?

Hogy oldod meg a rendszeres orvosi ellátást, az élelmet, vizet, villanyt, stb...

2016. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha valami olyat elkapok, akkor meghalok, ez az élet rendje, nem? A megfázàst meg gyomorrontást én is tudom kezelni. Vizet szerintem nem annyira nehéz találni.
2016. febr. 1. 20:16
 8/25 anonim ***** válasza:
Jah... Vizet marha könnyű találni! Ihatót is? nem.. Rommá van műtrágyázva kb minden Magyarországon!, szerinted mennyi mosódik bele a talajvízbe? A régi falusi kutak túlnyomó többségének vize huzamosabb emberi fogyasztása alkalmatlanná vált!
2016. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Gyula1.0 válasza:
51%

Sok későbbi szent volt remete néhány évig életében. De mégtöbb remete csak úgy tengődött oszt' egy idő után elege lett belőle és visszatért a közösségi életbe. (Egy ilyennel találkoztam.)


Ma Magyarországon nincs sok kockázat abban, ha kipróbálod. Sehol sincs akkora rengeteg erdő, hogy akár négykézláb is ki ne mászhatnál belőle a legközelebbi faluhoz, amikor végül eleged lesz a magányból.


Kb. 21 napot adok neked. :)

2016. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Megőrülni? Dehogy! Legszívesebben én is ezt tenném! Engem is vonz az emberek nélküli remeteség!:)
2016. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!