Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolból kell írni egy fogalma...

Angolból kell írni egy fogalmazás egy iakoláról. De nem rég kezdtem el és nagyon nem megy. Valamit csiláltam de tudom hogy nagyon sok benne a hiba. Meg tudnátok nézni?

Figyelt kérdés
XY secondary school a state school in Budapast. It is 74 years old. They take central admission and the start at XY when the are 14 years old. You don't have to wear uniforms here, but there's a school tie for the holidays. It's a mixed school. Both boys and girls can go here. There are about 700 students in the school. The school has got 60 teachers. That's one teacher for 12 students. 8 division in the school. There are 24 classroms in the school, besides that a musik room, a canteen, a library, a reception, an atletics track, two science lsbs and tree gym, ICT.

2019. ápr. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
when they are 14 years old
2019. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Középsuli ?
2019. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Grammar school ?
2019. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!