Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy a korosztályo...

Az normális hogy a korosztályommal szeretnék körülvéve lenni de alig találkozok velük, ami megvisel?

Figyelt kérdés
Nem csak hogy alig lehetek közöttük de még az utcán is alig látom őket. Beszélgetnem, barátkoznom velük esélytelen. Mindig tőlem eléggé eltérő korú emberekkel vagyok körülvéve, így beszélni is pont a korosztályommal van legkisebb esélyem. Ez normális hogy így van az életemben? Meg hogy arra vágyok hogy köztük lehessek? Huszonéves, 25 év körüli korosztályról van szó és leginkább férfiakról
2022. ápr. 30. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is vágynék rá, de általában nem kedvel a korosztályom. A jelen élethelyzetemben nem is találkozom velük sokat.
2022. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miből gondolod hogy ez nem normális, sőt még az ellentetje is lehet normális, ha valaki nem vágyik arra, hogy a korosztályával legyen körülvéve. A hiány, a vágyódás, a szenvedés mind normális, az erre adott maladaptív vagy kórós reakciók lehetnek nem normálisak.
2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!