Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha 12 éves lány...

Normális, ha 12 éves lány létemre (persze érettebb a korosztályomnál) jobban érdekelnek a szociopaták, a betegségek, a jog, mint aminek kéne hogy érdekeljen?

Figyelt kérdés
Csak azért teszem fel a kérdést mert mások ezért elvontnak hisznek, pedig csak szimplán jobban leköt például a szociopataságról olvasni, mint a west end tetőn lenni :D

2014. jún. 2. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Őszíntén szólva, 12 éves gyereknek egyik sem normális időtőltés. Ilyen könyveket olvasáni ráérsz az egyetemen, a gyerekkor nem erről (kéne) szól. a westend tetőn pedig egy rakás degenerált élősködő képződik. (Tisztelet a kivételnek, ha van egyáltalán)
2014. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Magadnak akarod bemesélni ezt a dolgot, és itt vársz tőlünk megerősítést. Hát hogy normális-e nem tudom...
2014. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Westend tető az gáz hely,menjetek át inkább a Margit szigetre! :)
2014. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, nem divatból tettem fel a kérdést, sőt, semmi célom nem volt vele. Csupán észrevettem magamon, hogy jobban érdekelnek az ilyen ágak, mint amiket látok nap mint nap. Minden lány arról beszél hogy ejjj de jól néz ki az a fiú askon, láttad? Az én figyelmem pedig ezek helyett olyan dolgokra irányul ami nem gyakori a 12-13-14 évesek körében :) azért legyen szép napod!
2014. jún. 3. 00:19
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

"persze érettebb a korosztályomnál"


Mindneki ezt hiszi.

2014. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon sokan így gondolják, de miből következtetted ki hogy éretlen lennék?
2014. jún. 3. 00:35
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Iskolaidőben és hajnalban, ha egy 12 éves lány a gép elött űl, akkor vele és a szüleivel is komoly gondok vannak.

(ez nem pozitíy érettség)

2014. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A szüleimmel nagyon jó a viszonyom, felnézek rájuk, és csak azért vagyok fent mert délután négy órát aludtam... Bár felesleges volt feltenni ezt a kérdést, tudtam hogy pár ember pont a leglényegtelenebb dolgokba fog belekötni .. Egyébként az "ül" szó nem hosszú ü-vel írandó :)
2014. jún. 3. 00:49
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Csak kíváncsi voltam, mit reagálsz, és nem vagy 12 éves ez nyílvánvaló, csak egy troll, aki még az időpontot sem tudja belőni. Mindegy milyen a viszon, normális szülő nem engedné...... NORMÁLIS!
2014. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, én is ilyen voltam. Az is normális, hogy érettebbnek hiszed magad a kortársaidnál, mindenki így van vele. Majd 10-15 év múlva fogsz magadon nevetni, hogy mennyire kölyök voltál, tudom, én most léptem ebbe a korba 22 évesen.
2014. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!