Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mivel szokott idegesít...

Titeket mivel szokott idegesíteni a lakótársatok?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem két hónapja a legjobb barátnőmmel, de mint kiderült, nem biztos, hogy a legjobb lépés volt. Tényleg igaz, hogy lakva ismeri meg a másikat az ember. Elég rendetlen, széthagyja az apróságait, felhalmozza a kaját, amik megromlanak, nem igazán takarít. Nyilván fogok beszélnk vele erről, de kíváncsi lennék, nektek van-e rossz tapasztalatotok lakótársról, illetve titeket mivel tudnak az őrületbe kergetni?

2022. ápr. 30. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

- telepakolják a mosogatót a retkes edényekkel

- ha véletlenül elmossák, el már nem törölgetik, hanem odab*sszák a mosogató mellé, és alig férek tőle

- hetekig otthagyják a tűzhelyen a használt olajos serpenyőt

- ha megfőzik a kaját, azt is otthagyják a tűzhelyen, amíg bele nem száll a légy

- "elfelejtik" lekapcsolni a villanyt meg lehúzni a wc-t

- éjfélkor is felkapcsolva hagyják a folyosón, meg olyan helyeken, ahol nem is tartózkodnakk éppen

- anélkül felhoznak random idegeneket, hogy előtte szólnának nekem

- fentebb említett random idegenekkel hajnal 3-mig bulikáznak a szomszéd szobába, rohadt hangosan

- az egyik csaj pasija szinte már itt lakik, lazán beszállhatna a rezsibe is

2022. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg írhatnék valakinek privátban?
2022. máj. 26. 15:20
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy írhatsz.


Ami még eszembe jutott közben, az az eszetlen lámpaégetés a folyosón éjjel, bár ezt már írta is valaki. Imádom. Meg azt is, hogy lazán elpakolja a cuccaimat a konyhában a saját fiókjába, a héten is így jártam. Két kanál már eltűnt, utána a kenőkésem. Kínomban benéztem az egyik fiókjába, szépen ott gyűjtögette az én cuccaimat is. A csöpögtetőről napokig nem szedi le a cuccait, de az enyémeket kb rögtön elpakolja, azok nyilván útban vannak, még akkor is, ha bőven van hely.


Meg azt is imádom, hogy kb akkor kászálódik ki az ágyból, mikor én már órák óta dolgozom. Ha a konyhában van, akkor az mindig maratoni idősávot jelent, rendszerint másfél-két órán át. Egyszer én is szeretnék egy olyan munkát, ami mellett ráérek délelőtt felkelni, kétórás ebédszünetem van és még jól keresek is vele... Mikor az ember hajt, aztán azt látja, hogy a másik meg ténfereg, az baromi idegesítő. Mármint az az idegesítő benne, hogy a házimunkára magasról tesz, pedig rohadtul kitelne az idejéből, hogy egyszer kivételesen kivigye a szemetet, kimossa maga után a szőrt a kadból vagy eltakarítsa a kuplerájt, amit a konyhában hoz össze egy-egy nap.

2022. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!