Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, pisilés után meg...

Lányok, nők, pisilés után meg kell magam odalent törölni ha tisztasági vagy eü.betétet használok, vagy olyankor nem fontos?

Figyelt kérdés

Akik mindennap használtok tisztaságit, ti is megtörlitek odalent magatokat pisiles után, illetve ha eü-betétet használtok a menszesz miatt, vagy olyankor nem fontos?

Elgondolkodtam rajta h megtöröljem-e magam olyakor, hiszen a betét úgyis ottvan, viszont zsepit addig se hasznalok.

Lehet valami probléma esetleg belőle?



2022. máj. 2. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
🤦🏻‍♀️
2022. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
És erre választ vársz?
2022. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Áruld el miért gondolod,hogy nem kell. A tisztasági nem vizelet felfogásra van. Az a pelenka. 😉
2022. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 igen, választ várok, hogy lehet-e belőle porbléma

Pont azért gondoltam, mert ígyis-úgyis felfogná a maradékot a tisztasági is, vagy a rendes betét, ha megvan a menszeszem.

2022. máj. 2. 08:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem nem túl higiénikus, ha nem törlöd meg.. a pelenkát is egyből cserél(ni kellene)ik, ha vizeletes. Szóval a helyedben inkább megtörölném, betét ide vagy oda :D
2022. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Meg úgy alapvető higiénia lenne .....
2022. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Fogadjunk, h ezt egy fiú írta ki. Legalábbis nagyon remélem, h lánynak ilyesmi eszébe sem jut.
2022. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván megtörlöm magam minden egyes pisilés után wc papírral.Használok tisztaságit én is de az egy dolog.Alap hogy megtöröljük magunkat.
2022. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö! Fejleszd tovább! Ha betétet, meg bugyit sem használsz akkor föleg nem kell törölni, mert ugy is megszárad elöbb-utobb.
2022. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Sztem is egy idiota pasi
2022. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!