Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy néz ki, hogy pszichopata...

Úgy néz ki, hogy pszichopata vagyok. Milyen jövő áll előttem ? Adnátok tanácsot, véleményt ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok való emberek közé ?
2022. máj. 3. 14:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mar reges regen diagnosztizalva vagy, szakemberek altal, akkor itt miert kerdezgeted ujra es ujra, h az vagy-e?
2022. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod elég inkoherens, hangulatkeltő. Biztos hogy nem valamiféle pszichózis/mánia áll a háttérben? Mániás epizódban nő meg az emberek önbizalma, ami néha agresszív viselkedéshez is vezethet.

A pszichopaták nem nagyon kérdezik meg, hogy azok-e, ha pedig igen, akkor nem foglalkoztatja őket, mert szerintük nincs semmi bajuk. J

2022. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a végéről, hogy *jellemzően normálisnak tartják, hogy másokat bántanak, mert fel sem merül bennük, hogy az amit csinálnak, az valójában bántalmazás.
2022. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/114 anonim ***** válasza:
100%

32,33-assal tokeletesen egyetertek.

Nem valaszoltal tovabba a kerdesre, h miert bantod az embereket?

Ez neked oromet okoz? Mit erzel olyankor? Amikor latod, h a masiknak faj?

2022. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
100%
Hogy állsz a nőkkel? Milyenek az interperszonális kapcsolataid? Vannak barátaid?
2022. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nagyon összetett dolog ,hogy ki miért válhat pszichopatává,mint korábban írtam endogén vagy pszichogén természetű lehet. Elsősorban a genetikának van nagy szerepe, de meghatározó a környezet is, amiben nevelkedsz. Azon agyon unevezett léziók(sérülések) keletkeznek, mely következtében bizonyos részei nem fejlődnek ki , vagy funkcionálnak megfelelően pl. frontális homloklebeny, amely az érzelmek szabályozásában játszik szerepet. Különbözò képalkotó eszközök pl. MRI segítségével kimutatható ez a különbség 2 kontroll alany között.

Nem kell félned, főleg,hogy tudsz már róla, tudod magadat irányítani, a helyes mederben tartani lsd. James Fallon.

2022. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
100%
De a 32-sel értek egyet. Osztom.
2022. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
100%
36: nemcsak annyi, hogy károsodott a homloklebeny, hanem alig fejlődött ki. A borderline-oknál is megfigyelhető a homloklebeny defektusa, de ott épphogy túlműködik.
2022. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, hogy nem fejlődött ki:) tény, érthetőbben is fogalmazhattam volna, de így van, ahogy mondod.
2022. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
100%
Istenem kérdező, nem vagy pszichopata. A pszichopaták nem így gondolkodnak, nem gondolkoznak el rajta, hogy ő most bánt valakit, nem elemezgeti magát. Az teljesen más. Te valószínűleg egy önközpontú valaki vagy, akinek nincs semmi önismerete, nem igazodik ki a világban. Ha ez zavar, vagy bizonytalan vagy magadban akkor menj el egy pszichológushoz, éld az életedet. Megoldás ne bántsd az embereket, vagy bántsad, de akkor ott fog hagyni mindenki a francba és egyedül maradsz, vagy valaki majd nagyon beléd gázol azt csak nézel. Ez nem így működik, mint kérdezted, hogy "most akkor mi vagyok?". Egy pszichiáter tud diagnosztizálni, ne magadat próbáld meg diagnosztizálni, mert félrevisz, és csak égeted magad gyakorin. Ez a legjobb tanács.
2022. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!