Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy néz ki, hogy pszichopata...

Úgy néz ki, hogy pszichopata vagyok. Milyen jövő áll előttem ? Adnátok tanácsot, véleményt ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok való emberek közé ?
2022. máj. 3. 14:36
 61/114 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező szimplán egy idióta, nem pszichopata. De etessétek csak a trollt.
2022. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 A kérdező kommentje:
61 leülhetsz, 1-es. Szerencséd h nem tudom ki vagy.
2022. máj. 10. 19:38
 63/114 A kérdező kommentje:

59. Harag-inkább irigység,rosszindulat,gonoszság ?

Leírtam már vagy 5× mivel bántok valakit. Ezek alapján választok. Vagy főleg ha bekattanok.

60. Most éppen nem. Elég sok figyelmeztetést illetve jóindulatot kaptam egyes válaszolóktól. És gondolkozom..🤔

Pl 55,56,57 nek nem tudom, mit feleljek. Elég jól célbataláltak a kérdéseid. Az van, hogy vagy hazudnék, vagy nem, de akkor leírhatnék akár minden személyes adatomat ennyi erővel, de ez egy anonim oldal.

2022. máj. 10. 19:54
 64/114 anonim ***** válasza:
100%

En csak 55-os vagyok (meg 53), 56, 57 valaki(k) mas(ok).


Szerintem pedig fontos lenne a korod meg a jelenlegi csaladi helyzeted. Ezekbol meg nem valsz felismerhetove.


A harag, a bosszuallas mindenkepp sertett/serult lelekre vall. Az irigyseg pedig szamomra arrol tanuskodik, h hijjan vagy az onismeretnek, nem vagy tisztaban a sajat ertekeiddel. Tovabba megkockaztatom azt is, h nincs onmagadba vetett hited sem.

A bekattanas jelentheti, h nincs mukodo semad a helyzetek kezelesere, s akkor borul az agy, ter vissza esetleg ahhoz a (teves) mintahoz amit otthonrol hozol.

Miert szeretnel ennek utana jarni? Mi a celod a felismeressel?

2022. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:
30%

Persze,hogy célbataláltak ,mivel egy hozzád hasonló baszott át ,és már elég hamar össze tudom rakni a képet ezek alapján. Nála is ezek mentén sikerült….


Szerencsêre, összeállt vele kapcsolatban is a kép, szerintem erre ő is rájött,így megszabadultam tőle.

2022. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
30%

Csak szegénynek nem esett le,hogy ezt tanulom/tanultam..

rossz helyen jár :) de bevallom, miután rájöttem, belementem a hülye játékába, élveztem én is. Legalább testközelből megfigyelhettem ,amit elméletben elsajátítottam.

2022. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
68%
En nem ertem, hogy tudsz valakire haragudni,akit alig ismersz? Vagy csak olyanokkal szemben koveted el,akik megbantottak?
2022. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
68%
A korodból meg a családi állapotodból semmi se derülne ki….szerinted hány hozzád hasonló van még?
2022. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az 59-es arra gondolt,hogy honnan tudod,hogy ki az,akit lelkileg lehet kínozni…meg a harag forrására.
2022. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
100%
61-es vagyok. Hát szerencséd, mert lehet hogy kettépattintanám az álladat. Csak egy hülyegyerek vagy, aki pszichopatának akar látszani. De mondom hidd annak magad, aminek akarod, csak hülyét csinálsz magadból egy internetes oldalon.
2022. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!