Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már pszichopata/sz...

Találkoztál már pszichopata/szociopata emberrel?

Figyelt kérdés
Az mitől lehet, ha valaki mágnesként vonzza az ilyen embereket?

2022. febr. 24. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Aha. Egy barátommal egy nárcisztikus nő ellen pereskedünk, de szerencsére a pszichopata apja is mellettünk áll.

Kérdésedre: nézd meg mit jelent a maszkulin és a pszichopata jellemzőit. Könnyű beállni olyan mögé a sorba aki nem fél csak nyomja a dolgokat, a sok bátortalannak ő egy isten.

2022. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ja rendes olyan tekintete,nézése volt mint Ted Bundynqk
2022. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira nem ritka személyiségzavar
2022. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
igen, volt osztálytársam volt, aki mindig büszke volt h csalhatott, és szeretett kiközösíteni.
2022. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem attól lehet, hogy fogalmad sincs rólla, milyen is egy pszihopata.
2022. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Férfival és nővel is.
2022. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezen az oldalon egyszer vitáztam egy nővel, aki saját bevallása szerint pszichopata volt. A kérdést azóta már törölték, de olyan volt, mint egy vásott, gonosz 10 évessel vitázni, aki élvezi, hogy "g*ciskedhet". Folyamatosan provokált, leírta, hogy hogy kínozná a családtagjaimat, meg ilyenek (természetesen semmit nem tudott amúgy rólam). Semmi támadási felületet nem adtam neki, ezt ő is elismerte, ignoráltam ezeket a próbálkozásait. Kb. úgy kell elképzelni, mint Joffrey-t a Trónok Harcából.
2022. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem időnként mindenki szokott találkozni velük, csak elsőre többnyire nem felismerhetőek, hasonlóak mint a többi ember. Aki egyből kiszúrja őket annak már nagyon jó a radarja mert pl megégett már párral és tanult belőle, tudja mit kell nézni mik a jelei. Vagy ő maga is hasonló és azért.


A mágnesként vonzás viszonylag egyszerű. Ők leginkább a befolyásolható embereket keresik, erre gyakran ösztönszerűen is ráéreznek. Van még pár személyiségjegy akikre úgymond gyakrabban vadásznak. De ennek külön irodalma is van, ha van rá időd érdemes utánaolvasni bővebben.

2022. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az mitől lehet, ha valaki mágnesként vonzza az ilyen embereket?"

Pl. hogy pszichológus vagy valami hasonló. :)

2022. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!