Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akarsz gyereket?

Akarsz gyereket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 11:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
Kizárt.
2022. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
Tőled? Ha a vezetékneved A-val, B-vel vagy C-vel kezdődik, akkor naná. Ha D és I között vagy, meggondolom. Ha hátrébb, akkor kösz nem. Bocsi, de szeretném, ha a gyerekünk elöl lenne a névsorban és nem menne át azon a "szenvedésen" amin én a névsor hátulján.
2022. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem akartam, most sem akarok.

Egyébként a gyerekekkel elég jól bánok, és nagyon sokat vigyázok a családban lévőkre, úgyhogy nem azért döntöttem így, mert alkalmatlan lennék.

2022. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%
Igen szeretnék!:)
2022. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
25%
7es, neked valóban ne is legyen gyereked. Nehéz lenne neki idióta szülővel.
2022. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#12 Van ám jó dolog is abban, ha a névsor hátulján vagy... Nálunk sokszor névsor szerint ment a felelés, rám szinte sosem jutott idő az óra végén.

Nekem V-vel kezdődik a vezetéknevem. Én voltam mindig az utolsó.🤷‍♂️

2022. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk a személyes megbeszélések külföldön is névsorrendben mentek a suliban. Mindig elhanyagolva éreztem magam, mert a tanárnő A-tól az R-ig jutott, aztán következő sz.b.-nél megint A-tól kezdte.


A feleléseknél viszont nem úszta meg az aki a névsor végén volt akkor köv órán folytatta a tanár vele és mire más túlesett rajta én még ott izgultam.


A jegyzárások is hasonlóképpen zajlottak. Főleg külföldön volt jó amikor a trimeszterzáró vizsgák után a tanár egyesével hívott minket elmondani hogy hogyan állunk, miből kell pótvizsgázni, miből bukunk és abc szerint mentünk és voltak akik leálltak dumálni a tanárral miköben a névsor vége gyomorgörcsben ült, hogy kerüljenek már sorra, a névsor eleje meg már nyugodtan ült a helyén, beszélgetett.


Az eredmények kihirdetése is névsorban ment dogáknál. Aki az elején volt azonnal megtudta, a közepén 1-2 gyerek megállította a tanárt valami random kérdéssel, a névsor vége meg izgult közben, mert amíg a gyerek kötekedett, addig nem haladtunk előre.

+ Akik megtudták a jegyüket már nyugiban voltak, beszélgettek, kiabáltak, vihogtak, mire az én nevemhez értünk alig lehetett érteni hogy mi a fa.szt mond a tanár.

2022. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Soha.
2022. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A vágy/ösztön megvan, de az eszemnek egyelőre nem sikerült meggyőznie engem arról, hogy megérné, akár az én szemszögemből, akár a gyerekéből. Mindenesetre ha lesz, biztos, hogy valamikor 30 után. (Az örökbefogadás újabban szimpatikusabb opciónak tűnik nekem, mint a szülés.)
2022. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szeretnék, de már kicsúsztam az időből, anyagilag sem engedhetem meg magamnak, és nincs, ki babát csinálna nekem.
2022. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!