Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki 30 évesen találta meg...

Van aki 30 évesen találta meg az életcélját?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó ember jart így, persze.


Nem létezik hogy még nem hallottál vagy olvastál ilyet.

Filmekben is gyakran story.

2022. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

30?

Soha sem késő, az élet a legjobb rendező -azért közhely, mert igaz. Ma az emberek százszor szabadabbak, mint az előző turnusok, tehát ha te belebotlasz a "szerelembe" abba ma 40-50 évesen is illik belevágni. Ha akkor találsz rá akkor így jártál, bár megjegyzem a nagyon szerencsések tábora az, aki megvalósítja önmagát, azaz rátalál arra -és csinálja is- amit nagyon szeret, amivel őt "egymásnak teremtették". Pont nyomasztó példa dr Csókay, őt az Isten is orvosnak teremtette. Igaz, csak pár évet hagyott ki, de szerintem ha 40 évesen kezdhette volna az orvosit ő akkor csinálta volna meg. 30 az még semmi, csak legyen szerencséd és találd meg a területedet, onnan már "csak" munka.

2022. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy még akkor sem, lásd én se tudom még mindig mit kezdjek magammal... pedig házas vagyok, dolgozok... de életcél, jó karrier, milyen munkát végezzek amit szeretek, fizet és nem utálom meg egy idő után? Nem tudom.
2022. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még később is lehet.
2022. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most, 34 évesen.
2022. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az életcélomat már elég fiatalon tudtam, nem kell nagy dolgokra gondolni, családot akartam gyerekekkel, és volt elképzelésem arról, mit szeretnék dolgozni. Ebből a család meglett már 30 előtt, de munkafronton kb. 32 évesen kezdtem azzal foglalkozni, amit gyerekként szerettem volna, előtte nem úgy alakult.
2022. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A halál az életcélom. Sajnos lassan haladok.
2022. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7# De biztosan. Azért az is valami!
2022. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legf@szább az egészben, hogy már 14 évesen elvárják tőled, hogy előre tudd "mi leszel ha nagy leszel", mit akarsz az élettől.
2022. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9# Teljes mértékben egyetértek veled, IGAZAD VAN.


És amikor az én gyerekem lett 14 eves, a bőrünkön éreztem a teljes abszurditását.


Nonszensz. Oké, erre van a gimi, tudjuk.

2022. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!