Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha buta vagyok?

Mit csináljak, ha buta vagyok?

Figyelt kérdés
Nem értek semmihez, nincsenek olyan témák, amikben el tudtam mélyedni és tudok beszélgetni róluk másokkal. Csak egy érettségim van, szakmám sincs, de úgy érzem, hogy 30 évesen már főleg nem fog az agyam, bár eddig sem ragadt rám semmi, kb. menthetetlen vagyok. Úgy érzem, hogy úgy nincs semmi értelme élni, hogy maximum az időjárásról tudok csevegni. Hogy fogadjam el, hogy egy buta, tanulatlan ember vagyok?
2022. ápr. 21. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
90-es IQ-m van, bőven átlag alatt teljesítek ebben is.
2022. ápr. 21. 22:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es IQ még alsó átlag. Menthetetlen nem vagy, valamiből csak megélsz, nem? Szakmát tanulni miért ne tudnál, találj valamit, ami érdekel és szívesen csinálnád.
2022. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Lépjél be a fideszbe, ott kiemelkedő lennél ezzel az inteligenciával, és intelektussal. A fidesz szavazóinak nagy többségének bőven 90 alatt van az IQ-ja, irni olvasni nem tudnak megtanulni.
2022. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom, agy nem kell hozzá. Nem tudok tanulni, mert nem tudom felfogni a dolgokat, hiába szeretném. A politika nem érdekel.
2022. ápr. 21. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem tudod elfogadni a vélt vagy valós dolgokat amiket hiányosságnak tartasz ha írsz ide. Csak van valami ami érdekel? Amire kíváncsi vagy ami kimozdít az érdektelenségből, valami téma, vagy érdeklődési kör, bármi amivel múlatod az időt. Film, könyv ami tetszik, bármi, az alapján el lehet indulni , utánanézel dolgoknak, tényeknek amik a filmben, könyvben szerepelnek pl. Van képi fantáziád? Látod a fejedben amiről olvasol, bele tudod helyezni magad, az érzelmeid a filmbe, könyvbe, bármi elvont helyzetbe? Nem tudom hogy megy ez, nekem ezek automatikusak, de egy próbát megérhet. Azt gondolom a butaság nem itt kezdődik mert tudatában vagy a képességeidnek, zavar, tenni akarsz ellene, és változni akarsz. Hobbi, társas összejövetelek segíthetnek, de a legfontosabb hogy legyen olyan ami iránt őszintén érdeklődsz és nem fáradtság tanulmányozni vagy használni. Szerintem fásultság is nagy szerepet játszik a dologban...egy igaz barát is jól jöhet.
2022. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el olyan könyveket olvasni amik eérdekelnek.
2022. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Én 70IQ vagyok még is okosabb vagyok mint más
2022. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezdj bele valami újba ami egy kicsit is tetszik és van rá lehetőség.
2022. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sportolj, pl gyúrj, vagy érj el valamilyen sportban kiemelkedőt. Senki nem fogja nézni az eszedet, a víváson és a sakkon kívül a sportban arra nincs szükség.
2022. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki az iskolát sem tudja befejezni.Neked van érettségid.És a fogalmazásodból sem különösebben lehetne kitalálni hogy buta vagy.Legalábbis lehet látni érdekes megfogalmazásokat és helyesírásokat is.

Talán az érdeklődésed a nagyobb probléma! Hogy nem találod meg azokat a dolgokat az életben ami foglalkoztat, érdekel, vonz, szereted.Ha több ilyen dolgot is találsz,akkor sokoldalúbb leszel és sokkal több mindenről képes leszel beszélgetni.

2022. ápr. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!