Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat a faceb.-on...

Miért divat a faceb.-on követni valakit?Ez olyan benyalósdi?Sőt az egyik fiú ismerősöm követi Madonnát!Mi ez a követés és mi a lényege?

Figyelt kérdés
Egy Magyar fotósnak a felesége piros ruhában gebelgett a Hősök terén januárban a "rengeteg„ követő halálra aggódta magát, hogy megfázik. Én nem aggódtam, igaz nem is követem !
2022. máj. 6. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akit kovetsz annak allandoan bedobja a posztjait
2022. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akit követsz azoknak a posztjai megjelennek a hírfolyamodban. Ha pl. érdekel egy művész új munkája vagy értesülni akarok arról hogy egy énekes mikor jön új albummal vagy mikor turnézik akkor bekövetem. Vagy csak érdekel épp mit csinál mert rajongó vagyok.
2022. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ááááááá! Most már értem !
2022. máj. 6. 13:59
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk 10+ év után cuki ahogy rácsodálkozol a Facebook alapvető funkcióira. Eddig egy barlangban éltél?
2022. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, csak utálom a facebookot !
2022. máj. 6. 14:09
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, mi?
2022. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát nem ! De miért is ? Mert nem bírom a face-t ? A szabadidőmet hasznosabban szeretem eltölteni, mint a gép elött ücsörögni és nézni, hogy ki mit csinált. Ha a gép elött ülök, akkor tanulok.
2022. máj. 6. 14:35
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Legalább ne hazudj.


"Sőt az egyik fiú ismerősöm követi Madonnát!"


"Egy Magyar fotósnak a felesége piros ruhában gebelgett a Hősök terén januárban a "rengeteg„ követő halálra aggódta magát, hogy megfázik."


Nagyon is érdekel Téged mit csinálnak mások.

Ez az igazán alja falusi szint, nem bekövetni egy énekest.

2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

El kel hogy szomorítsalak ! De valóban ez az igazság ! A piros ruhás nővel kapcsolatban egy cikk jelent meg amikor egy a bolygókkal kapcsolatos cikket

olvastam. Ha akarod átküldöm ! A barátom meg valóban követi Madonnát, röhögünk is rajta eleget !

2022. máj. 6. 14:44
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha azt sem tudod mire használatos a követés funkció akkor kb nulla jogon röhögöd ki barátod
2022. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!