Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő ebben az esetben?

Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm lesekszik utánam. Ha valahol meglát, akkor visszafordul és követ autóval hazáig, majd gyorsan rálép a gázpedálra és eltűnik. Időnként megjelenik a házamnál. Beles az udvarra, aztán újra eltűnik. Múltkor kiderítette, hova járok dolgozni. Amikor már elegem lett belőle, és odamentem hozzá, el akartam küldeni, akkor megijedt és elsietett. Néhány embernek az ismerőseim közül azt terjeszti, hogy szerelmes vagyok belé.

2020. okt. 29. 13:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt köztünk korábban. Se csók, se szex. Fogalmam sincs miért csinálja.
2020. okt. 29. 13:18
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és, megkérdeztem tőle az interneten, hogy miért csinál ilyeneket. Akkor ott letagadta előttem. Úgyhogy inkább letiltottam. Még régebbről a suliból ismerem.
2020. okt. 29. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Néhány ilyen esetet rögzíts telefonnal (amikor követ kocsival, vagy leselkedik) Aztán menj el a rendőrségre a bizonyítékkal.
2020. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyesen csinálja. Ritkán veszem észre, de akkor másodpercek alatt eltűnik. Így esélyem sincs. Mire előveszem a telefont, addigra máshol jár
2020. okt. 29. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi az illető?
2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyíték nélkül menj be a rendőrségre, mert eljárás bár nem lesz, de jegyzőkönyvet vesznek fel, vagyis nyoma marad és ha esetleg ügy lesz belőle, már lesz egy hivatalos előzmény, ami miatt komolyabban veszik majd a történteket. De persze reméljük nem fajul odáig a dolog.

Hát nyilván a szép szóra nem fogja abba hagyni. A lehető legtöbb közeli ismerősödnek (családtagok, rokonok, közeli barátok, esetleg szomszédok) mond el, mert akkor ők is résen lesznek és ugyebár több szem többet lát. Remélhetően megunja, de az sem lenne baj, ha néhány jó erőben lévő férfi ismerősöd érthetően elmagyarázná neki, hogy kopjon le...

2020. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Férfi nyilván. Nem hallottam még nőről, aki ilyet művelne. Általában a nőknek bőven akad feladatuk, jobb dolguk is ennél. 😉
2020. okt. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!