Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha valaki egy Rib-eye steak helyett inkább rakott krumplit eszik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen. És az is, ha a 20 éve érlelt whiskey helyett málnaszörpöt.
2022. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban szereti, vagy éppen azt kívánja, akkor igen.


Az, hogy te inkább a steak-et választanád, mint ahogy én is, meg talán az emberek többsége, az nem jelent semmit. Ha valaki éppen rakott krumplit kíván, akkor azt fogja enni, ha van rá lehetősége. És ez teljesen normális.

2022. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
SOHA nem ennék semmiféle steaket, számomra undorító étel. Akár üres kenyeret inkább ennék, mint azt!
2022. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
meg nem enném a steaket, pedig nem vagyok vega. A rántott húst is utálom
2022. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2022. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

A rakott krumpli az istenek eledele aminek a receptjét görög nimfák hoztak el az emberiség számára hogy e nyomorúságos életet mármár mennyei szintre emeljük egy egyszerű étellel.

Talán nem normális a gyönyörű Aphroditét választani egy közönséges nő helyett? Talán nem normális az angyalok zenéjét választani holmi emberi sípolás helyett? SOHA nem lesz nem normális hogy a rakott krumplit esszük.

2022. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, igen normális. Az is normális, ha valaki épp fordítva cselekszik.

Ha vega és steak-et választ, na az nem normális.

2022. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a rakott krumpli az egyik kedvenc kajám!
2022. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom olyan, hogy mindig a legegyszerűbb, leghétköznapibb dolgot választja ételben-italban, akkor is ha itthon főzésről, akkor is ha a világ másik felén szállodáról akkor is ha étteremről van szó. Édességből szintén, kísérletezni pedig egyáltalán nem szeret, ha vannak a étlapon mindenféle narancsos csokis mousseos akármilyen csodák ő akkor is csak kér egy nutellás palacsintát. Szoktam is kérdezni, hogy mivel etetett téged anyád? :D pedig anyukája kb mindent megeszik és szereti az újdonságokat is, de párom valamiért nagyon óvatos.
2022. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!