Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan családtagod, ismerős...

Van olyan családtagod, ismerősöd aki sosem érhető el telefonon?

Figyelt kérdés
Az én anyám pl 10/9 esetben nem elérhető ha bármi lenne, pedig kicseng a telefon, aztán jön a kifogásokkal, hogy vezetett, pedig mindig headseten beszélget másokkal még kocsiban is, de pont nekem nem veszi fel, vagy a másik, hogy lemerült (még powerbankot is vettem neki ezért)..

2022. máj. 7. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Van. A 22 éves fiam.
2022. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Van bizony. És még abból is a rosszabbik eset, mert be se kapcsolja a mobilját, mert elfelejti…
2022. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A párom. Mindig némítja a telefonját, mert zavarja, hogy csörög. Én meg idegbajt kapok szép csendben. :D
2022. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is az anyukám, de ő mindenhol ott hagyja... elmegy a boltba otthon marad, a telekre, otthon marad...az öcsémékhez, akkor ott hagyja...


És mindig rosszkor hívom... vagy fürdik, vagy bealudt egy filmen, vagy még nem kelt föl...


A nővérem, jó ha 3 nap múlva visszahív... az öcsénk szokta neki mondani, hogy "jó gyors reagálású":):)

2022. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a fater már 10 éve fenn van a felhőben.hívtam de nem veszi fel sose.
2022. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémet szinte sose lehet elérni. Van, hogy lemerül, van, hogy csak le van némítva és nem veszi észre, de csodaszámba megy, ha felveszi. Ha akarok valamit mondani, inkább írok neki messengeren.
2022. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Unokahugom sosem veszi fel és az apja sem. Alma nem esik messze a fájától. De messengeren se ír, csak egy év múlva, akkor is felháborodva, hogy mit akarok
2022. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, én. Utálok telefonálni, de mivel anyám nem érti meg, így egyszerűen nem veszem fel, ha nincs kedvem beszélni.
2022. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én. Utálok telefonálni, úgyhogy direkt nem veszem fel (főleg, ha épp csinálok valamit vagy pihenek). Ha valaki akar valamit, írjon üzenetet.

Lehet, hogy gyökérség, de ez van. 🤷‍♀️

2022. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én. Ha írnak, arra válaszolok, de valamiért utálom felvenni.
2022. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!