Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszizmus vagy sem ?

Rasszizmus vagy sem ?

Figyelt kérdés

Szóval.

Az embereket egyenlően gondolom és kezelem a mindennapokban. Fizikailag és verbálisan is.

Mégis, van valami bennem, amit nem tudok kiirtani magamból....

Pedig nagyon szeretném !

Erről lenne szó....

Nyugtassatok meg légyszi. Ugye nem vagyok rasszista ??


2022. máj. 7. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
De mi van benned?
2022. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
trollság.
2022. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem tudok úgy tekinteni leginkább a feketékre, melegekre....

Pedig tudom, hogy emberileg nem lennék velük kirekesztő élőben.

Szóval az vagyok vagy sem ?

2022. máj. 7. 15:46
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Csak ne nyilvánuljon meg semmiben. Egyébként mindenki az valahol legbelül.
2022. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előítéletnek mondanám. Ami változhat konkrét emberek kapcsán.
2022. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az is lennél akkor sem nagyon tudnád kirekeszteni egyiket sem...még olyan ember nem született akinek ez tartósan sikerült volna, Hitlernek sem igazán...szóval ez miatt nem kell aggódni.


Jelentős többségben vannak a feketék a magyarokhoz képest, szóval alapból mi vagyunk a kisebbség mondjuk hozzájuk mérve.

2022. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem nyilvánul meg. El nem fog múlni, ugye ?
2022. máj. 7. 15:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam rasszistának, de sajnos vannak bennem előítéletek a tapasztalataim alapján. Pl a cigányokkal. Tudom, hogy nem mindegyik cigány olyan, amilyennek általában gondolják az emberek, de sajnos az előítéletet nem tudom magamban levetkőzni. Plusz én tartok is a cigányoktól, ha az utcán szembe jönnek velem.


Amúgy biszexuális lány vagyok és az lmbtq+ közösségben is vannak számomra olyan emberek, akiket nem igazán tudok elfogadni. Bár ezek az emberek leginkább szélsőségesek számomra.

2022. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fhu ez hülyén jött ki, de remélem érthető, szóval vannak számomra emberek az lmbtq+ közösségben, akiknek a kinézetük, viselkedésük elég szélsőséges számomra.


8. voltam.

2022. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8, 9 nem bírom az afrokat valamiért nagyon nem. Nem tudok elképzelni egy fekete lánnyal próbáltam sokszor nem megy. Nekem a bőrszín a gond
2022. máj. 7. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!