Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem kezd visszájára...

Csak szerintem kezd visszájára fordulni a rasszizmus?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul fejeztem ki magam de úgy értem hogy amíg a szinesbőrűek egyre több és több jogot kapnak addig elfeletkezünk arról hogy attól még mi is itt vagyunk és mi is egy rassz vagyunk csak többségbe. Vegyük Magyarországot miért is fogy a magyar mert a cigány nőnek már 18 évesen gyereke van és még lessz is addig a mi nőink úgy válogatnak hogyha a fiúnak mit tudom én nem kék a szeme akkor nem is kell így nincs gyerek Magyarországon így idő mulva a magyar olyan lessz mint Romániában kissebség és miért is rossz mert a cigányság ha egyet értetek ha nem de egy balhés nép így is terrorizálnak minket és ez Magyarország és még van több száz másik ország ami ide juthat



Félreértés ne essék nem vagyok rasszista mielőtt a hiperegyenlőségetmindenkinekaktivisták fröcsögnek ide csak észre veszem hogy mindig jaj csúnya gonosz fehér fujj a mongolok mit is csináltak? A japánok hány embert irtottak ki a második vh-ban? A törökök mit is csináltak? Na amíg ezek is ilyenek voltak addig nem csak minket kell szidni



2022. jan. 26. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

"a szinesbőrűek egyre több és több jogot kapnak"

...

"a cigány nőnek már 18 évesen gyereke van"


Kevered a szezont a fazonnal.

Ugye tudod, hogy a gyerekvállalás nem jog kérdése? A szőke kékszemű magyar nem azért nem szül 18 évesen, mert neki nincs joga.

Két különálló társadalmi jelenségről beszélsz és kevered őket.

2022. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Félre értessz. Azt egy szóval nem állítottam hogy azért szülnek millió gyereket 18 évesen mert többlet jogaik vannak hanem külön írtam még nem is egymás után.


És az olyan jó hogy milliós számba vannak az országba? A világon nálunk van a legtöbb romänia után csak amíg románia 18 millió fős addig mi alulról kaparjuk a 9 milliót

2022. jan. 26. 15:10
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

"A szinesbőrűek egyre több és több jogot kapnak"

Tudnál erről bővebben mesélni? Milyen jogokat kapnak ők, ami téged fehérként nem illet meg?

2022. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

“addig a mi nőink úgy válogatnak hogyha a fiúnak mit tudom én nem kék a szeme akkor nem is kell”


Nyugi, ez is csak élettelen lúzer incel kérdése, aki irtózatosan bénán próbálja ezt most valami más köntösbe bújtatni, hátha akkor nem szedik már le a fejét az elején és szép ügyesen tudja átfordítani a dolgot nőgyűlölésbe :) hát tartok tőle, hogy nem fog sikerülni.

Mellesleg hogy a bánatba jön ide a cigányok (és elmaradott helyen élő feketék) hiányos fogamzásgátlási ismerete, felelőtlen gyerekvállalása? Ez nem black lives matter kérdése, eddig is mindenki szabadon alapíthatott családot.

Ja és a törökök baromira fehér emberek. A mongolok és a japánok sem feketék.

2022. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Összevissza írsz ebben a pár bekezdésben.


Ráadásul a szülés dolog sok mindentől függ, pláne hogy nem minden romának van 20 gyermeke, és nem mindegyikük áll meg a négy osztálynál

2022. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Tudja szösz, de az általános iskola után az osztályból, pont a két szőke két szeműnek lett leghamarabb gyereke, és még egyik sem volt 18 éves, amikor szültek.

Ellenben az egyik roma csajjal összefutottam tavaly, és büszkén mutatta a kisfiát, az első gyermekét, 35 éves.

A drogos, alkoholista szomszédunk magyar, hétvégén már azt figyeltem, hogy kell-e vajon hívni a rendőröket.

Én "mint ti nőtök" nem nézem a másik fél szeme színét.

De ha már általánosítunk, akkor lehet, hogy a roma férfiakban van valami, ami a "mi férfiainkból" hiányzik...?

Igaza van az egyesnek, kevered a szezont a fazonnal.

Fogalmam sincs, hogy kik azok a "ti", és miért és ki szíd titeket állandóan, de sajnos az a helyzet, hogy igen, rasszista vagy.

Vagy pedig csak bégeted a fentről szórt mantrákat. Egyik sem sokkal jobb. De ha neked így jó, legyen :)

2022. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Akkor viszont fejtsd ki, milyen "többletjogok" járnak rassz alapon pl. Magyarországon.

(#1 voltam)

2022. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy kérdés, de jo lenne ha válaszolnál: Hány éves vagy, milyen nemü, hány gyereked van, hány gyereket látsz el, nevelsz??
2022. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
4# aha még jó hogy 3 éve házas vagyok de ne foglalkozz vele amúgy se a feminizmusról beszélek hanem a rasszizmusról legyél tisztába fogalmakkal
2022. jan. 26. 15:20
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Itt csak egy probléma lehet: ha kvóta van, hogy adott helyen x% színes, stb. stb. stb. kell. - vagy hivatalosan nincs kvótázás, de a valóságban csak ezért kapta meg a juttatást vagy az állást.

Ez tényleg a rasszizmus visszája, és sokszor nem jó dolog.

Semmilyen más probléma nem létezik ezzel kapcsolatban.

2022. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!