Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nap elhagyjátok a lákást?

Minden nap elhagyjátok a lákást?

Figyelt kérdés
Nyilván ha beteg az ember, akkor otthon van napokig vagy akár hetekig. De nem erre vonatkozik a kérdés,hanem arra, hogy ha egyébként jól vagy, akkor elmész-e minden nap otthonról.

2022. máj. 9. 10:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%

Konkrétabban esetleg?


Nyilván mindenki elmegy otthonról, hiszen megy dolgozni, viszi a gyereket óvodába-iskolába, megy bevásárolni, stb. stb.


Te nyugdíjas vagy? Esetleg valami pszichés problémád van?

2022. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
3-4 naponta kimegyek sétálni valamerre
2022. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A munkán kívül, van hétköznap is hogy szabadnapos vagyok, de olyankor csak megcsinálom a házimunkát, utána viszont csak pihenek (gyerekeim nincsenek). Ilyenkor maximum boltba megyek el, ha muszáj. Viszont a hétvégeken ki szoktam mindig mozdulni valamerre.
2022. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlen.


Bevásárlást rendelem, edzeni részben otthon szoktam, home office lehetőség van heti pár nap.

2022. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mindig
2022. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
miért nulláztátok le az #1-es kommentet?
2022. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

6os, Valószínűleg ezért:"

Te nyugdíjas vagy? Esetleg valami pszichés problémád van?"


Én ha dolgoztam sem mentem minden nap,,mert hétvégén sokszor otthon pihentem csak. Mióta terhes vagyok, főleg csak orvoshoz járok,meg ahova muszáj. Nem lustaság, csak nem igazán volt kedvem az utcán hányni meg az ájulást kockáztatni, mikor olyan rosszullét van.

2022. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

6


Én:

80%-ban a stílus miatt.

20%-ban azért, mert nem fogadod el, hogy emberek máshogy is élnek, pl home office, online bevásárlás stb

2022. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
0%
Szerintem nem kellene , hogy a kérdezőhöz hasonló hülyegyerekek itt éljék ki magukat.
2022. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig. Van, amikor napokig nem megyek sehova. Mivel itthonról dolgozom, így nem kell elmennem, ha nem akarok. De mostanában igyekszem rávenni magam a mindennapi sétára, mert már nagyon be voltam punnyadva.
2022. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!