Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinggel rendelkezők,...

Piercinggel rendelkezők, előfordult már veletek, hogy a piercing végén (vagy a golyózáras karikából) elhagyjátok/leesik a karika vagy tüske? :D

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen béna?:D van egy pici patkó ékszerem amiről rendszeresen leesik a vége, pedig jó a menet, csak simán letekeredik:P illetve az industrial-ról is a tüske:(

2016. dec. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig elhagyom a piercing tüskéimet. Nem szoktam birizgálni egyik piercingemet sem..nem tudom miért lazulnak meg, esnek ki.

Szerencsére legtöbbször otthon esnek ki, és megtalálom őket.

2016. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én néha a tágító végéről a gumi gyűrűt is:D de rejtély, hogy hogyan, pedig nem piszkálom egyiket sem:/
2016. dec. 29. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is rengetegszer. :( egyet-kettőt az utcán hagyok el. Az egyiket hallottam is lekoppanni de már nek találtam meg a levelek között. Valamelyik a csap lefolyójában tűnt el... Azóta mindig betapasztom, mikor tisztogatom őket.

Fültágító nekem is hülyéskedik, de csak a csiga :) birom mikor arra ébredek, hogy a csiga sehol, a lyuk meg fele akkorára összement.

2016. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos mivel tömegtermelt áruk a testékszerek, így a menet is rosszabb. Elkopik és alapból sem olyan passzentos. Ilyenkor érdemes kicserélni az adott golyót, véget,...stb. (Golyózárasnál az ívet kisebbre venni)

Szóval igen, eléggé sokszor fordul az ilyen elő.

2016. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nyeltem már le a golyót a nyelvpc-ről :/
2016. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!