Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legcikibb ajándék,...

Mi volt a legcikibb ajándék, amit valaha valakitől kaptál?

Figyelt kérdés
Milyen gáz/kínos/béna ajándékokat kaptál eddig életed során?

2022. máj. 9. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a Szovjetunió idején idegenvezetőként a csoporttól. Perm városából jöttek, és megkaptam tőlük a Permi Leniniána című kiadványt, tehát kb 13 vörösbe kötött minikönyvet (nem annyira mini, hogy érték legyen, olyan 10 centiseket) Lenin válogatott műveivel.
2022. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy játékmikrofon Karácsonyi ajándékként egy "munkatárstól?", ami különböző hangon szólt, ha beszélt bele az ember.
2022. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Kínai üzletben vásárolt hamisítvány parfüm és szintén kínai, gagyi szempillaspirál az unokatestvéremtől.

Kezdjük ott, hogy jól keres, nem egy kő alatt él. Pontosan tudja, hogy nem használok ilyen kétes eredetű sz@rokat, amik ártalmasak is lehetnek az egészségre.


A másik ajándékozó őstehetség a nagynéném. Vasárnap, a templomból kilépve odarohant hozzám, hogy boldog névnapot kívánjon. Átnyújtott egy nevetségesen gagyi, csiricsáré színű strasszkövekkel kirakott hajcsatot (tényleg a leggagyibb fajtából). És még azt is hozzá tette, hogy amikor meglátta az üzletben, azonnal én jutottam róla eszébe. 😳🤦‍♀️ Életemben nem láttam még rondább hajdíszt.

2022. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

#3 vagyok: Egyébként a nagynéném ezt az ajándékát a lehető legfeltűnőbben és leghangosabban nyújtotta át a tömeg előtt.

Amúgy a sztorihoz hozzátartozik, hogy évek óta állandóan fogást keres rajtam, bármit teszek, pedig soha nem bántottam. Szinte keselyűként várja, mikor akadok ki, járathat le és élcelődhet rajtam egy jót.

2022. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovszer meg egy uveg pia a kolleganomtol. A baratnom is ott dolgozott.. 🤦🤣
2022. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%

B kosaras push up melltartó anyámtól, hogy "legalább nőnek nézzek ki" (nincs mellem de engem sosem zavart, őt viszont nagyon).

Rózsaszín xxl-es melegítő szett nagyanyámtól anno, oké hogy évente egyszer látott de egész életemben sovány voltam és akkor már rég feketében jártam.

Pink szűk miniruha anyóstól "diszkóba járni". Mint mondtam, feketében járok és szűk miniruhákat sem hordok, diszkóban pedig soha életemben nem voltam, nem is vágytam.

2022. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy mérleget kaptam karácsonyra az egyik rokonomtól, mondván fogytam pár kilót, és akkor így majd tudom nézegetni éppen hány kiló vagyok, mert még biztos akarok fogyni, ugye… Tök gáz volt, én megalázónak éreztem. Valamint soha nem méregettem magam, tehát szükségtelen is, soha nem használtam.
2022. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen rokonon hasonló szellemben bosszút kell állni, 7-es. Ha kopasz, akkor fésűt.
2022. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy kínos és egyben megalázó, nem írom le.


Viszont legtöbbször nem cikinek mondanám az ajándékokat, szimplán csak olyan furának, amiből az jön le, hogy a másik szart bele, hogy mit kapok.


Volt egy barátnőm, férfi létemre tökre készültem őt megajándékozni karácsonyra. Ő meg adott egy tábla csokit meg egy naptárat hozzá dobott ami valamelyik helyi újsághoz járt amúgy... :D


Vagy szüleim, saját családom mindig valami hülyeséget vesz. Azt vettem észre, hogy hiába adtam ötleteket, volt, hogy kifejezetten írtam, hogy ez vagy az jól jönne, akkor sem vették a lapot. Helyette vettek valami mást ami igazából nekik tetszett.


Vagy például anyámon láttam azt, hogy olyan ajándékokat kapok, aminek utoljára 15 éve örültem volna, csak közben felnőttem, megváltoztam.

2022. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!