Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a legrosszabb/legmegal...

Mi volt a legrosszabb/legmegalázóbb/legcikibb ajándék amit valaha kaptál?

Figyelt kérdés
Ha van esetleg történeted is hozzá,örülnék ha elmesélnéd azt is :)

2015. dec. 22. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Egyik karácsonyra kértem joypad-et (vagy gamepad más szóval) és édesapám tévedésből joystick-et vett helyette. Egy hónapig ha használtam, utána dobtam ki a *tudodhova*, mert az teljesen más :-)
2015. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

További válaszoknak örülnék :)

2015. dec. 23. 11:01
 3/12 anonim válasza:
100%
Hajhullás elleni sampont és hajnövekedést serkentő vitamint az anyósomtól. Nincs sajnos hatalmas,dús oroszlánsörényem,mint az ő családjában kb. mindenkinek, de azért kopasz sem vagyok, szerintem átlagos vastagságú/dússágú hajkoronám van, nekem semmi bajom vele, mert amúgy egészséges, fényes stb., csak nem nézek ki úgy,mint ők(nekik valami eszméletlen dús hajuk van). És mindezt ezzel a szöveggel adta át mindenki előtt: Hogy jobban belepasszoljál a családunkba és a fiam is büszkén jelenjen meg veled, ha kimozdulunk...Nem esett azért ez jól.
2015. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem,biztos nagyon kellemetlen volt :/

Egyébként köszönöm válaszod :)

2015. dec. 23. 17:56
 5/12 anonim válasza:
11%
nekem az volt amikor tavaly a szülinapomra psp-t kértem helyette egy kötött pulcsit kaptam. (nem volt túl jó érzésem a pulcsival kapcsolatban)
2015. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szegénykém :D
2015. dec. 23. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám a mai napig veszi mikuláskor a mikuláscsomagot. De nem azt a normális fajtát,hanem azt a gagyit. 22 éves vagyok... :D és fiú. Kb 4.éve mindig elmondom neki,hogy legközelebb már nem kell mikulásra semmi. Hiába.
2015. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
87%
Én már 27F vagyok, de nálam anyám csinálja ugyan ezt..:D
2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
7-es válaszoló vagyok. Üdv sorstárs! :D
2016. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%
Utolsóknak! Én 30 éves vagyok és mi is a mai napig kapunk csomagot mikulásra, de még husvétra is a tesómmal.:D Azt hittem, hogy csak az én szüleim őrültek ebből a szempontból, de örülök, hogy tévedtem. :DDD
2016. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!