Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van baj? Nem vagyok...

Velem van baj? Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Állandóan nagyon mély gondolataim vannak, ezért nem értenek meg az emberek és én sem értem őket, már a vicceiket sem értem, nekem még a vicceim is furák amiket meg mások nem értenek. De egyesekkel (pl. unokatestvérem) aki nagyon okosnak hiszi magát, nem tudok ilyen lenni, mintha blokkolná azt aki vagyok hogy ő okosnak hiszi magát és ezért senkivel nem beszélget mély dolgokról mert ő azt hiszi hogy senki nem értené pedig én igen, én mindent értek és több szemszögből figyelem a dolgokat, egyesek pedig butának tartanak mert nem sokat beszélek, de rengeteget gondolkodom.

2022. máj. 10. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ha úgy érzed, hogy mindenki hülye körülötted, akkor lehet te vagy az :D /Ősi kínai mondás/

Amúgy engedd el... ha a gondolataidból nem származnak tettek, akkor az csak felesleges agyalás, ami stresszt okozhat, ami nem jó. Nem mondom, hogy gondolkodj kevesebbet, inkább próbáld a hasznodra fordítani, és ne agyalj pluszban azon, hogy az agyalásaid miatt vajon mások elfogadnak vagy nem.

2022. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol nem írta a kérdező, hogy mindenki hülye körülötte.

Ha meg már az ősi közmondásoknál tartunk, akkor: A másik oldalnak is van másik oldala. Ez tényleg régi kínai közmondás. (Jó, sejtem hogy ez utóbbit viccnek szántad.)


Látod kérdező, az nem mindig baj, ha nem érted az emberek vicceit. Tudod, néha nem is érdemes. Még régebbről úgy emlékszem, hogy a fura viccek általában jók szoktak lenni.

Talán próbáld meg kigondolni azt, hogy hogyan tudnád feloldani a blokkot az unokatestvéreddel kapcsolatban. És akkor előbb-utóbb ő is rájön, hogy nem azért vagy hallgatag, mert buta vagy.

2022. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok mély gondolattal az a baj, hogy közben a valóságról nemigen van fogalma a tulajdonosának. Van, amit tudunk, van amit nem tudunk, és van amit gondolunk. Ezt a három különböző szobát gyakram összenyitják az emberek. És csodálkoznak, hogy a valóság más - mint amit gondoltak róla.
2022. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!