Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha ennyire...

Mit csináljak ha ennyire útalom hogy férfinak születtem?

Figyelt kérdés

Már egyáltalán nem érzem magam férfinak. Elegem van a hányingert keltő toxic musculinitásból, és társaiból.


Az egész férfilét sztereotípia arról szól hogy ki mekkora alfahím, kinek mekkora a farka, és hogy kinek volt meg minél több, jobb nő az életében. A legrosszabb az egészben hogy rengetek nő így kategorizálja a férfiakat minőségben. Mert ugye az alfahím, akinek nagy a "férfiassága", és sok jó nővel volt, az tapasztalt, magas a státusza, és emiatt ellenálhatatlan. Szánalmas hogy sok nő szerint ettől férfi egy férfi, és nem attól hogy milyen ember.


Odáig jutottam hogy már undorodom attól hogy férfi lettem. Ha egyszer úgy alakul hogy gyerekeim lesznek őszintén remélem hogy lányaim születnek, hogy legalább őket ne verje meg az Isten, és normális, egészséges életet tudjanak élni.



2022. máj. 11. 16:57
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%

Szóval kicsi neked, és ezért utálod a nőket?

Nincs ezzel baj, nincs új a nap alatt.

Ha találsz egy rendes nőt, aki magad miatt szeret, majd megváltozik az életed, a kedved.

Hajrá!

2022. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
operáltasd át magad nővé
2022. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 Nem a nőket útalom, hanem azt hogy férfinak születtem.
2022. máj. 11. 17:03
 4/20 A kérdező kommentje:

#2 Attól nem leszek igazi nő.

Viszont ha újra születhetnék és lenne választasi lehetőségem akkor nem gondolkodnék egy másodpercet se.

Nőnek lenni kiváltság, és tele van előnyökkel. Azért a pár hátrányért cserébe is megérné mint a szülés, és a menstruáció.

2022. máj. 11. 17:08
 5/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%

Meg kell találd azt az utat, hogy megszeresd önmagad, mert míg te sem szereted magad, nem lesz más se, aki szeressen.

A mai világ már lassan-lassan ledobja ezeket a vacak régi sztereotípiákat, már amennyire, de az evolúciónak totálisan nem mindig lehet nemet mondani.

Egyszerűen belénk van kódolva, hogy az erős, magas, férfias férfi legyne kelendő, mert az ő genetikája tűnik jónak utódnemzésnek...érted?

Hozzád való hölgyet keress, ez a kulcs.

2022. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azért erős túlzás amit írsz, nem gondolnám hogy minden nő így gondolkozik.

Plusz nem hinném hogy vágysz a minden hónapos görcsökre vagy esetleg a kéretlen szexuális közeledésekre, arra hogy sokan másodrangúként kezelnek, hogy sokak szerint a konyhában a helyed, nem vesznek komolyan és stb. Minden nemnek vannak nehézségei.

2022. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Wow, szerintem nőnek lenni annyival rosszabb. Gondolj bele, pl. ezer éve lefoglalt tengerparti nyaralás közepén veszettül vérzel és majd meghalsz a görcsöktől. Annyira nem buli. Évente nőgyógyászat, terhesség alatt sokkal gyakrabban. Gondolj bele, mennyire szeretnéd, hogy széttett lábbal a golyóidat vizsgálják.

Vagy például a szex nőknek sokkal több felelősséggel jár. Terhes leszel, csávó lelép, te meg ott maradsz.

Szóval összességében szerintem nőnek lenni alapból sokkal nehezebb.

2022. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

"

Az egész férfilét sztereotípia arról szól hogy ki mekkora alfahím, kinek mekkora a farka, és hogy kinek volt meg minél több, jobb nő az életében."


Furcsa társaságban mozoghatsz, ha ez a meglátásod, ezek tényleg undorító, toxikus sztereotípiák, és a normális férfiak nem ilyenek a tapasztalatom szerint, maximum középiskolában dicskszik valaki ilyesmivel.


"A legrosszabb az egészben hogy rengetek nő így kategorizálja a férfiakat minőségben. Mert ugye az alfahím, akinek nagy a "férfiassága", és sok jó nővel volt, az tapasztalt, magas a státusza, és emiatt ellenálhatatlan. Szánalmas hogy sok nő szerint ettől férfi egy férfi, és nem attól hogy milyen ember."


Ha egy nő így kategorizálja a férfiakat, meg is érdemlei, mert ő nem fog találni egy normális párkapcsolatot, hogyha ilyen f*szfejekre hajt. Tanácsolnám, hogy tartsad magad távol az ilyen nőktől.


Szerintem az lenne a megoldás, hogy


1. próbálsz magadnak normális férfi példképeket keresni, mert nem igaz, hogy a normális férfiak olyanok, amint te leírtad,


2. Megpróbálsz felnőni és normális férfivá válni, és otthagyni ezeket az éretlen kamaszos f@sz sztereotípiákat.


3. És a párkeresésben meg a többséget alkotó normális nőkre koncentrálni, akik normális férfiakat keresnek.

2022. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Mint mondtam vannak hátrányai a női létnek is, de sokkal több az előnye. Ha egy nő szép, és nem buta akkor az övé a világ. Ha pedig ezekhez még két nagyobb mell is társul akkor arany élete van.
2022. máj. 11. 17:52
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Álomvilágban élsz a nők életével kapcsolatban, dehát szíved joga.
2022. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!