Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám ilyenek...

Mit csináljak ha anyám ilyeneket mond nekem mint pl. bárcsak meg se születtem volna?

Figyelt kérdés
Elég fura a helyzetem de ne hordjatok le. 25 éves nő vagyok, dolgoztam már, de itthonról még nem költöztem el. Most jelenleg sajnos nincs munkám, de én arról a helyről is szeretnék elköltözni ahol élek egy nagyobb városba. De anyám szerint én soha nem fogok tudni önálló életet élni. Szerinte most is csak rajtuk élősködök. Miközben azt sem szeretné ha dolgoznék. Szerinte én meghalnék ha elköltöznék. Szerinte engem senki sem bír elviselni. Ha ő veszekszik velem, és én visszavágok, akkor megkapom hogy pszichiátriára való vagyok- De csak sajnos nekem tényleg nincs akivel elköltözhetnék, mert tényleg egyedül vagyok. Szerinte én soha nem fogok kelleni egy férfinak sem, mert engem senki sem bír elviselni, és hiába szépítem magam, öltözök ki szépen soha senki nem fog rám nézni. Olyan dolog még nem volt az életben ami neki tetszett volna amit én csináltam. Még annak se örült soha amit karácsonyokra vettem neki, amit ki is jelentett. Ahogyan kitakarítok, kiteregetek, kifőzök, tényleg semmi sem jó neki ahogyan én csinálom. Ha megyek valahova is mindig úgy érzem magam, mintha szégyellnem kellene magam. Amikor együtt megyünk valahova is kritizálja hogy áll a hajam, hogyan vagyok kisminkelve, hogyan megyek stb. Azt mondja hogy az egész életét tönkre tettem, és hogy bár meg se születtem volna.
2018. ápr. 25. 15:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj, de gyorsan, már így is túl sok időt éltél velük. Keress valami munkát (de anyádat ne tájékoztasd róla), és amint lesz egy kis pénzed, költözz minél messzebb. Ha nem teszed meg, felőröl ez a családi háttér. Ilyen szülőnek gyereket se lenne szabad vállalni. Állj a saját lábadra és vissza se nézz!
2018. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Így van, menekülj, ebből a beteg környezetből minden áron!
2018. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%

Uhh, találtam neked párt itt az oldalon, linkelem az egyik kérdését, gyorsan írj rá, mert az Úristen titeket holtbiztosan egymasnak teremtett...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy én itt akarok párt keresni? Nem is erre vonatkozik a kérdésem.
2018. ápr. 25. 15:26
 5/31 anonim ***** válasza:
26%

Miért laksz még otthon egyáltalán?!


Hasonlóan "remek" légkörből értelmes ember elmegy mielőbb, nem még bxik ki magával.

2018. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Ezerszer is kiirhatod a kérdésed helyetted nem tudunk változtatni.
2018. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem. Az a helyzet hogy sokan akik így vannak egy férfival költöznek el akivel kapcsolatban vannak, de sajnos nekem nincs senkim.
2018. ápr. 25. 15:33
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
25 évesen már nagyon régen eéköltözhettél volna otthonról. Anyád csúnyán beszél veled, de honnan tudjuk, hogy mi igaz belőle? Költözz el, felnőtt vagy már!
2018. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem ez az első kérdésed, és ha ilyen életképtelen vagy, megérdemled.
2018. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne pasasnak akard eladni magad hanem menjél inkább dolgozni tengerjáró hajóra, vagy hotelba. Ha van egy kis megjelenésed, kicsit beszélsz angolul, akkor pl. lehetsz animátor/játékmester, aki a gyerekeket szórakoztatja.
2018. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!