Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha ennyire...

Mit csináljak ha ennyire útalom hogy férfinak születtem?

Figyelt kérdés

Már egyáltalán nem érzem magam férfinak. Elegem van a hányingert keltő toxic musculinitásból, és társaiból.


Az egész férfilét sztereotípia arról szól hogy ki mekkora alfahím, kinek mekkora a farka, és hogy kinek volt meg minél több, jobb nő az életében. A legrosszabb az egészben hogy rengetek nő így kategorizálja a férfiakat minőségben. Mert ugye az alfahím, akinek nagy a "férfiassága", és sok jó nővel volt, az tapasztalt, magas a státusza, és emiatt ellenálhatatlan. Szánalmas hogy sok nő szerint ettől férfi egy férfi, és nem attól hogy milyen ember.


Odáig jutottam hogy már undorodom attól hogy férfi lettem. Ha egyszer úgy alakul hogy gyerekeim lesznek őszintén remélem hogy lányaim születnek, hogy legalább őket ne verje meg az Isten, és normális, egészséges életet tudjanak élni.



2022. máj. 11. 16:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%

És ha nem szép? Ha a férfi skálán alul vagy akkor úgy próbáld elképzelni, hogy a női skálán is alul leszel.


Hozzátéve, hogy egy 10/10-es csávónak jobb dolga van mint egy 10/10-es nőnek

2022. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11 Azt nem mondtam hogy alul vagyok. Nem vagyok se ronda, se alacsony.

Azt pedig hogy egy 10/10-es csávónak jobb dolga van mint egy 10/10-es nőnek, felejtsd el. Még viccnek is rossz.

2022. máj. 11. 18:11
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Az rossz viccnek amit itt levágsz :D csak egy napra cserélnénk lehet megbánnád
2022. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13 Az attól függ hogy nézel ki.

Ha jó nő vagy akkor simán cserélnék veled. Ha nem akkor inkább maradnék így.

2022. máj. 11. 18:35
 15/20 anonim ***** válasza:
39%
Jó csak várjuk meg azt a napot amikor megvan:) Akkor cseréljünk és utána beszéljünk hogy megéri e🤣
2022. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 Oké, addig veszek majd Advil Ultrát hogy az idő alatt is élvezni tudjam az arany életemet. 🤭
2022. máj. 11. 19:09
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

Én sem vagyok se alacsony, se ronda, (se lapos, se kövér). Üdv az átlagosok életében. Átlagos férfiként cserélnél átlagos nővel?


Azon kívül, hogy nem szeretnék nőkkel szexelni, bármikor cserélnék egy hasonlóan átlagos férfival.

2022. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17 Az szubjektív hogy kinek mi az átlagos vagy az átlag feletti. Lehetsz egy férfinak átlagos egy másiknak pedig szép.

Ha már itt tartunk itt egy teszt ami megmondja hol álsz a 10-es skálán.

Nyílván nem kell túl komolyan venni, meg két különböző képen is eltérhet az eredmény, de le lehet tesztelni poénból.

[link]

2022. máj. 11. 20:14
 19/20 anonim ***** válasza:
39%

Na, megcsináltam a tesztet poénból. :D 2 képpel, az egyik 7,9-esre, a másik 8-asra értékelt, ami vicces, mert magamra 6-ot mondtam volna.


Ennek ellenére én bármikor cserélnék férfival. Egyszerűen egészségügyi, hormonális, egy csomó problémánk van, ami férfiaknak nem.

2022. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19 Ó akkor te már bőven átlag feletti vagy. Ez már kb a modell kategória. 😏

Nekem 6,7 lett az egyik, és 6,8 a másik, szóval mindenképp én járnék jobban. Nem kérdés hogy cserélnék e veled. Ha túl lennénk rajta, az első dolgom az lenne hogy elmennék modellnek, és Hawai lenne minden. 😁

2022. máj. 11. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!