Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megítélni úgy...

Hogy lehet megítélni úgy embereket, hogy nem ismerjük őket, hogy milyenek? Arra akarok kilyukadni, hogy hogyan lehet eldönteni azt, hogy milyen egy ember ha valaki másokkal rossz, de velem nem? Hogyan lehet jó döntést hozni aki látszólag rossz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 23:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy velem is rossz a hátam mögött, de jónak mutatja magát előttem, de akiket nem ismer azokat meg elítélni, hoygan lehet jó döntsét hozni?
2022. máj. 12. 23:25
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha veled jól bánik, nem tudom min aggódsz. Lehet megérdemlik a többiek,h igy viselkedik velük….úgy döntsd el,ahogyan veled bánik
2022. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mike Tyson: Ha valakivel harcolsz nem biztos, hogy az ellenséged és ha valaki segít nem biztos, hogy a barátod.
2022. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha egy rossz ember velem a legjobb akkor már egyből jó ember?! OMG
2022. máj. 12. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz egy szimpla idézetet sem értelmezni. Pont arról szól, hogy nem minden fekete és fehér.


A "látszólag rossz" pedig egy elég tág megfogalmazás. Biztos hallottál már olyanokról a mesékben, akik kavarták a sz-rt a másik háta mögött.

2022. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, először rólam is azt hitték hogy öntelt vagyok, vagy üresfejű liba, aztán beszélgettek velem és rájöttek hogy ez nem igaz.
2022. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz ember-jó ember? A világ nem ilyen fekete fehér. De ha megismersz valakit alaposabban, tudni fogod, kell-e neked a társasága.
2022. máj. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emberek egyféleképpen viselkednek. Ha igazán rossz aljas dolgokat művel másokkal, akkor csak idő kérdése, hogy veled is hasonlóan viselkedjen.

Legfeljebb még az lehet, hogy tényleg egy troger, de ti ezzel együtt is jol megértitek egymást, akkor viszont te sem vagy különb. Zsák a foltját, megtaláltátok egymást.

Ezenkivül higgadtan értékelni, hogy csak nem szimpatikus másoknak, vagy tetten érhető aljaságokat művel.

2022. máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!